Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Kosmetyki profesjonalne Zduńska Wola, łódzkie. Prokosmetyka24.pl
adres:
ul. Osmolińska 20/45
98-220 Zduńska Wola
województwo: łódzkie
powiat: zduńskowolski
NIP: 8291463015
rok założenia: 2009
telefony:
kom. 571 332 059
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Kosmetyką Profesjonalną zajmujemy się od 2009r. Firma nasza prowadzi sprzedaż profesjonalnych kosmetyków do pilęgnacji twarzy, ciała, manicure, pedicure, a także do makijażu i stylizacji paznokci, koloryzacji, makijażu permanentnego i stylazcji rzęs. W sprzedaży posiadamy również artykuły jednorazowe, produkty do dezynfekcji, a także najwyższej klasy sprzęt i meble kosmetyczne oraz fryzjerskie.

 

W naszej ofercie znajdują się cenione marki zarówno polskie jak i zagraniczne, m.in.: Apis Natural Cosmetics, Syis, Collagen+, PodoLine, Kallos, ING, Kativa, Studex, Giovanni, Elegante.

 

Oprócz sprzedaży kosmetyków oraz kompleksowego wyposażenia gabinetów kosmetycznych zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym sprzętow zakupionych w naszym sklepie www.prokosmetyka24.pl

 

Mamy za sobą również wiele projektów obejmujących kompletne wyposażenie gabinetów kosmetycznych, które były refundowane z funduszy unijnych przekazywanych przez Urzędy Pracy oraz Urzędy Marszałkowskie.

 

Ściśle współpracujemy ze szkołami kosmetycznymi.

 

W wyposażania gabinetu "od podstaw" zapraszamy do kontaktu chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu i wyposażenia oraz zaproponujemy korzystne warunki zakupu-rabaty.

 

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno