Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Radom, mazowieckie. BUKIECIK Kwiaciarnia
adres:
ul. Okulickiego 49
26-600 Radom
województwo: mazowieckie
powiat: Radom
NIP: 9481299565
rok założenia: 1971
telefony:
tel. (48) 385 72 66
branże:
www:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Kwiaciarnia Bukiecik istnieje na rynku Radomskim od 1971 roku. Tak długi czas pozwolił na zdobycie ogromnego doświadczenia w branży kwiaciarskiej i florystycznej. Klienci „Bukiecika” mogą liczyć na spełnienie najbardziej wymyślnych zachcianek kwiatowych (zapraszamy do galerii). Kwiaciarnia Bukiecik jest partnerem międzynarodowej poczty kwiatowej Interflora, która dostarcza kwiaty na terenie polski i zagranicą, 
przy czym na terenie Radomia są one dostarczane przez kwiaciarnię Bukiecik gratisowo.

W naszych kwiaciarniach Klienci mogą podczas oczekiwania na kwiaty doładować sobie konto telefonu komórkowego. Profesjonalnie przystroimy kwiatami: sale weselne, kościoły, sale konferencyjne, biura (zobaczopinie naszych Partnerów o nas). Wykonamy przepiękne kosze i bukiety kwiatów na różne okazje : urodzin dziecka, chrzcin, rocznicy ślubu, dnia matki, dnia kobiet, dnia zakochanych i okoliczno- ściowe oraz jeżeli ktoś sobie coś „przeskrobał” u ukochanej osoby, kwiaty lub kosz przeprosinowy.

Nasz personel doradzi(skontaktuj się z nami) przyszłym pannom młodym z jaką wiązanką ślubną najlepiej będzie wyglądała w dniu tak bardzo ważnym jakim jest dzień ślubu. Dysponujemy bogatą ofertą wiązanek ślubnych Oczywiście nasza bogata oferta obejmuje również mniej radosne uroczystości - kompleksowo udekorujemy wieńcami i wiązankami, pogrzeby osób, które były Państwu bliskie. 
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno