adres:
ul. Popularna 62a
02-473 Warszawa - Włochy
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 5222915808
rok założenia: 2009
telefony:
tel. (22) 863 90 69
tel. (22) 266 04 17
branże:
PoczekalniaWejście do gabinetuDr Mariusz WójtowiczKarta Dużej RodzinyPoczekalniaalergologia
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
Witamy w City Clinic

SZANOWNI PAŃSTWO

Centrum medyczne City Clinic to  najwyższy standard usług, lekarze, specjaliści oraz personel pomocniczy to sprawdzony zespół pracujący na zdrowie, dobre samopoczucie pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, aby pacjent czuł się w City Clinic komfortowo, rodzinnie, zapewniamy przyjazną i intymną atmosferę. To również światowy standard wyposażenia i kompetencji w ich obsłudze. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, staramy się wykorzystywać w terapii najnowsze metody leczenia tak, aby Pacjentowi pomóc szybko, sprawnie i skutecznie.
Główną misją City Clinic jest pomoc Pacjentom w najwyższej możliwej jakości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom świadczymy kompleksowe usługi, konsultacje, zabiegi i leczenie. Nasi lekarze z wieloletnią praktyką kliniczną odbywaną w kraju i za granicą, bogatym dorobkiem naukowym, a także zespół doświadczonych terapeutów, pielęgniarek i położnych to pewność i poczucie bezpieczeństwa. Wierzymy, że ludzie wykonujący swój zawód z pasją i zaangażowaniem pozwolą Pacjentom poczuć, że Ich zdrowie jest w dobrych rękach.

Pacjentom oferujemy:
- konsultacje, diagnostykę i leczenie w 26 specjalizacjach medycznych
- zabiegi i operacje na Bloku Operacyjnym z zakresu: ginekologii, ginekologii estetycznej, urologii, andrologii, proktologii, chirurgii i laryngologii
- badania laboratoryjne
- diagnostyka USG
- leczenie zaburzeń płodności
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno