adres:
ul. Adama Mickiewicza 30
37-700 Przemyśl
województwo: podkarpackie
powiat: Przemyśl
NIP: 7951535129
telefony:
tel. (16) 678 37 44
kom. 697 078 807

reklama

email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów zapewniamy najwyższej jakości usługi medyczne świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego najnowszej technologii MEDISON ACCUVIX XQ.

ACCUVIX XQ gwarantuje wyjątkowo dokładną diagnostykę badań ginekologicznych, badań płodu (w tym serca płodu), badań neonatologicznych, naczyniowych - badania Doppler, urologicznych, jamy brzusznej, małych narządów i innych.

Dzięki ACCUVIX XQ możliwe jest wykonanie kolorowychzdjęć płodu, które stanowią podstawę do precyzyjnej diagnostyki. Jako nieliczni w Polsce dysponujemy również pięcioma głowicami najnowszej generacji do badań USG 4D, USG 3D, USG 2D.

Na życzenie pacjentów wydajemy dokumentację z badań USG 4D, 3D jak i 2D w formie cyfrowej na nośnikach DVD. Umożliwia nam to nowoczesny system archiwizacji badań.

ARTROMED dysponuje także nowocześnie wyposażoną Pracownią Rentgenodiagnostyki Obrazowej i Pracownią EEG-Biofeedback, prowadzi Poradnię Ortopedyczno-Urazową oraz Zakład Rehabilitacji i Fizjoterapii.

Gwarantujemy wysoką jakość usług, profesjonalne podejście do pacjentów i miłą atmosferę.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno