adres:
ul. Spacerowa 7c/2
34-600 Limanowa
województwo: małopolskie
powiat: limanowski
NIP: 7341702965
telefony:
tel. (18) 330 11 50
kom. 606 811 706
SPECJALISTYCZNY GABINET LARYNGOLOGICZNY lek. Joanna Rejowska - zdjęcie-129547SPECJALISTYCZNY GABINET LARYNGOLOGICZNY lek. Joanna Rejowska - zdjęcie-129548SPECJALISTYCZNY GABINET LARYNGOLOGICZNY lek. Joanna Rejowska - zdjęcie-129549SPECJALISTYCZNY GABINET LARYNGOLOGICZNY lek. Joanna Rejowska - zdjęcie-129550SPECJALISTYCZNY GABINET LARYNGOLOGICZNY lek. Joanna Rejowska - zdjęcie-129551SPECJALISTYCZNY GABINET LARYNGOLOGICZNY lek. Joanna Rejowska - zdjęcie-129552
opis działalności:
Oferujemy:

  • kompleksowe badanie laryngologiczne
  • badanie słuchu

Wykonujemy:
  1. badania audiometryczne słuchu
  2. badania tympanometryczne
  3. profilaktyczne badania słuchu u pracujących w hałasie i kierowców
  4. badania słuchu u dzieci i dorosłych w trakcie leczenia

 

  • kriochirurgia w zakresie laryngologicznym:
  1. przerost małżowin nosa (np. chrapanie)
  2. krwawienia z nosa

Nowość! Leczenie chrapania i bezdechu: z licznych możliwych zabiegów najnowocześniejszym i najbardziej precyzyjnym jest tzw. radiochirurgia.

Radiochirurgia polega na precyzyjnym skierowaniu fal o wysokiej częstotliwości i niskiej temperaturze w miejsce odpowiedzialne za występowanie chrapania. Dzięki tej metodzie możliwe jest uzyskanie prawidłowej drożności nosa, a także "usztywnienie" tkanek miękkich w obrębie gardła tak, aby nie drgały podczas oddychania.

Dzięki temu uzyskać można ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie chrapania. Żadna inna metoda leczenia chrapania i bezdechów nie jest tak delikatna i precyzyjna. Lasery używane w leczeniu chrapania wykorzystują działanie wysokiej temperatury. W porównaniu do zabiegów przy użyciu lasera, radiochirurgia jest daleko bardziej precyzyjna, mniej bolesna, nie powoduje powstawania trudno gojących się oparzeń.

Zabieg wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych, co oznacza, że wkrótce po zabiegu można wrócić do swoich obowiązków. Nie ma potrzeby zwalniania się z pracy.

Dolegliwości bólowe są niewielkie, a gojenie trwa tylko parę dni.

Możliwe jest, że zabieg nie spowoduje pełnego wyeliminowania chrapania. W takiej sytuacji zabiegi należy powtarzać aż do całkowitego ustąpienia objawów albo osiągnięcia stanu, w którym kolejne zabiegi nie wpływają już na dalsze ograniczenie chrapanie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno