adres:
ul. Rogowska 117a
54-440 Wrocław - Fabryczna
województwo: dolnośląskie
powiat: Wrocław
NIP: 8992620223
rok założenia: 2007
telefony:
tel. (71) 795 50 00
branże:
Osborne Engineering Sp. z o.o. - zdjęcie-162822Osborne Engineering Sp. z o.o. - zdjęcie-162823Osborne Engineering Sp. z o.o. - zdjęcie-162824Osborne Engineering Sp. z o.o. - zdjęcie-162825Osborne Engineering Sp. z o.o. - zdjęcie-162826Osborne Engineering Sp. z o.o. - zdjęcie-162827
opis działalności:
Osborne Engineering Ltd (OEL) zostało założone w 1984 roku i specjalizuje się w produkcji i naprawie wszystkich typów podzespołów wykonanych ze stopu łożyskowego ("białego metalu"). Nasze poświęcenie dla szczegółów i doskonałość w produkcji zapewniają wyjątkową jakość i dokładność.

W oparciu o fabryki w Wielkiej Brytanii, Polsce I Zjednoczonych Emiratach Arabskich, OEL operuje na pięciu kontynentach, współpracując z Podstawowymi Producentami Sprzętu, Firmami Serwisowymi i Użytkownikami w branży Ropy, Gazu i Petrochemii oraz Przemysłu Energetycznego.

Zakłady Osborne Engineering posiadają:
  • Działy Projektowo Inżynierskie
  • Rozbudowane warsztaty maszyn CNC
  • Wyspecjalizowane działy remontowe
  • Najnowocześniejsze działy szkoleniowe

Osborne Engineering uzyskało reputację dzięki pomocy jaką zapewniamy naszym klientom, wychodząc naprzeciw pilnym zapotrzebowaniom na nasze usługi, wynikające z przestojów/awarii urządzeń i/lub innych sytuacji awaryjnych.

OEL powiększyło się o Turbo Power Services (TPS), co pozwoliło nam na rozszerzenie zakresu usług i produktów o systemy paliwowe i turbiny gazowe. Po 15 latach zapewniania szkoleń technicznych o wysokim standardzie OEL zdecydowało się na powołanie niezależnego przedsiębiorstwa, którego zadaniem jest szkolenie na wysokim poziomie. Firma ta to Osborne Training Services (OTS).
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno