adres:
ul. Migdałowa 10
72-003 Dobra
województwo: zachodniopomorskie
powiat: policki
NIP: 9552059697
telefony:
tel. (91) 311 39 50
branże:
Intralog Sp. z o.o. - zdjęcie-75397Intralog Sp. z o.o. - zdjęcie-75398Intralog Sp. z o.o. - zdjęcie-75399Intralog Sp. z o.o. - zdjęcie-75400Intralog Sp. z o.o. - zdjęcie-75401Intralog Sp. z o.o. - zdjęcie-75402
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma Intralog, spółka ze 100% polskim kapitałem, od prawie 30 lat specjalizuje się w systemach transportu wewnętrznego, realizując zaawansowane technologicznie projekty w całej Europie. Każdy proces ofertowy rozpoczynamy od poznania Państwa potrzeb. Dzięki zdobytemu doświadczeniu znajdziemy dla Państwa najbardziej optymalne rozwiązanie!

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- przenośniki rolkowe nienapędzane
- przenośniki rolkowe napędzane
- przenośniki taśmowe
- przenośniki teleskopowe
- przenośniki nożycowe
- przenośniki do transportu palet (w tym układnice, wózki wahadłowe etc.)
- specjalistyczne urządzenia według wymagań klienta

Połączenie powyższych modułów w automatyczny system pozwala na instalację kompleksowego rozwiązania dla transportu wewnątrzmagazynowego, które w znacznym stopniu usprawni procesy magazynowe Klienta.
Niewątpliwą zaletą naszych systemów jest ich modułowa budowa, która umożliwa dalszą rozbudowę czy reorganizację w dowolnym momencie.

Wykorzystując własny park maszynowy oferujemy również usługi obróbki metali, spawania, produkcji kontrukcji stalowych a wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie, zajmujemy się projektowaniem urządzeń na zlecenie Klienta.

Więcej o Intralog na stronie www.intralog.pl
Nasze referencje mówią same za siebie!
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno