adres:
ul. Równa 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki
województwo: łódzkie
powiat: tomaszowski
NIP: 7730004511
rok założenia: 1993
telefony:
tel. (44) 725 07 74
fax (44) 725 29 97
kom. 601 305 696
www:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Od 1993 roku zajmujemy się wykonywaniem matryc oraz modyfikacjami i wymianami wkładów teflonowych w matrycach do różnego typu tłoczni makaronowych. Pierwsze matryce o średnicy 94mm wykonywaliśmy do tłoczni Firmy ROLMARK. Wraz z dynamicznym rozwojem przemysłu makaronowego w Polsce w następnych latach musieliśmy poszerzyć swój zakres działalności i poszukać włoskich kooperantów mających większe doświadczenia w produkcji przemysłowej makaronu. Od roku 2000 funkcjonuje SERWIS MATRYC MAKARONOWYCH - WOPI oparty na matrycach i wkładach z włoskiej Firmy LANDUCCI. Pierwsze matryce, które firma LANDUCCI wykonała dla WOPI, miały już średnice 227mm.

Od 2003 r. FPUH "WOPI" - Wojciech Pietrzak jest wyłącznym przedstawicielem LANDUCCI s.r.l. w Polsce.
Obecnie możemy się pochwalić kilkudziesięcioma matrycami LANDUCCI o średnicach 520mm, które pracują w takich Firmach jak ANNA – Łąck, CZANIECKIE MAKARONY, ROLPOT - Płock, SAS – Korpele. Regenerowaliśmy też matryce o średnicach 600mm innych producentów matryc dostosowując wkładki LANDUCCI z określonym formatem makaronu dla LUBELLI i MAKARONÓW POLSKICH.

Firma LANDUCCI to światowy lider wśród firm wykonujących matryce oraz różnorakie akcesoria do tłoczni makaronowych. Produkuje również myjki matryc, uniwersalne urządzenia do ciecia makaronów krótkich i Penne oraz urządzenia do produkcji makaronów typu Bologna (Farfalle). W Polsce od 2005 roku myją matryce myjki typu 1050M, 1050ME, 2001C w takich firmach jak OKRUSZEK – Rogozino, ANNA – Łąck czy EKO-MAK – Rudniki. W CZANIECKICH MAKARONACH możemy się pochwalić nie tylko uniwersalnymi urządzeniami do cięcia makaronów typu K350 i A520 oraz myjką matryc model 2001C-PCE, ale także urządzeniem typu Velo1200 do produkcji Farfalli (Kokardki).
LANDUCCI jako firma rodzinna istnieje już od 1925 roku i stale pracuje nad poprawą żywotności opracowanych przez siebie wkładów do produkcji różnego rodzaju makaronów. Ciągle proponuje nowe rozwiązania konstrukcyjne wkładów. To w tej firmie po raz pierwszy opracowano model wkładu wymiennego z pełnym "zbrojeniem" teflonu. W wyniku ciągłej współpracy z konstruktorami nowoczesnych tłoczni makaronowych opracowano tzw. wkłady "zespolone" pozwalające uzyskać większą "przepustowość" matryc.

Dzięki stałej współpracy WOPI z takimi firmami jak CZANIECKIE MAKARONY, EKO-MAK, IRWEGA, KRISMARK czy POL-MAK powstało kilkadziesiąt wzorów form makaronowych specjalnie skonstruowanych pod wymagania i wskazania polskich producentów makaronów.
Obecnie nie ma już chyba w Polsce firmy produkującej makaron, w której nie znajdują się matryce lub wkładki z LANDUCCI wprowadzone w ramach SERWISU MATRYC - WOPI.

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno