adres:
ul. Budowlanych 6
45-005 Opole
województwo: opolskie
powiat: Opole
NIP: 7531658575
rok założenia: 1999
telefony:
tel. (77) 457 01 01
kom. 535 173 433
kom. 517 751 388
opis działalności:
Firma OPPOLD POLSKA działa na polskim rynku od roku 1999. Na początku jako przedstawiciel niemieckiego producenta narzędzi do obróbki drewna OPPOLD SYSTEM z Oberkochen. Nasza oferta, obok narzędzi jest systematycznie uzupełniana o pokrewne produkty z branży obróbki drewna.

Oferujemy:
  • OTTO-CHEMIE - kleje i silikony
Oferujemy produkty OTTO-CHEMIE, niemieckiego producenta chemii budowlanej, klejów i silikonów najwyższej jakości, głównie do zastosowania w przemyśle. Produkty te są bardzo szerokiego zastosowania, od uniwersalnego zastosowania do bardzo specjalistycznego i trudnego połączenia. Stosuje się je do drewna i materiałów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych, metali, aluminium, kamienia, płytek ceramicznych, szkła i wielu innych skomplikowanych materiałów. W ofercie oprócz klejów i silikonów posiadamy również środki wygładzające, podkłady, środki czyszczące, taśmy uszczelniające, pistolety dozujące i inne. Jako oficjalny przedstawiciel tego producenta w Polsce oferujemy ten asortyment naszym klientom w wielu branżach.   
Zbiorczy katalog produktów OTTO-CHEMIE dostępny na naszej stronie: www.oppold.pl

Adres sklepu internetowego: www.otto-kleje.pl
  • Narzędzia OPPOLD - do obróbki drewna
Proponujemy narzędzia do obróbki drewna, głównie do okien, drzwi i mebli. Narzędzia z profilem wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dzięki partnerom nasza oferta narzędziowa obejmuje szeroki zakres narzędzi standardowych oraz specjalistycznych. Nasze narzędzia pracują na wszystkich typach maszyn stolarskich, od frezarek stacjonarnych do maszyn typu CNC.
  •  HOFFMANN - technika połączeń na wcisk jaskółczy ogon
Od roku 2001 współpracujemy z firmą HOFFMANN Maschinenbau GmbH. Jako wyłączny przedstawiciel na rynku polskim oferujemy technikę łączenia na wcisk HOFFMANN, zwany również jaskółczy ogon.
  • QuickWood - technika szlifowania
Szlifierki QuickWood to ponad 50 modeli standardowych maszyn, wykorzystywanych do szlifowania elementów prostych, krzywoliniowych, profilowych i łukowych. Wszystkie maszyny są dostosowane do indywidualnych wymagań i oczekiwań klientów. Oferta asortymentowa obejmuje od ręcznej maszyny aż po duże automatyczne maszyny taśmowe z indywidualnym oprogramowaniem. Narzędzia szlifujące występują w kilku systemach, dyski szlifujące QUICK-Disc czy QUICK-Star oraz System QUICK-Flex zawierający kombinację materiału ściernego i wymiennych szczotek sizalowych. Występują również maszyny i narzędzia polerskie do polerowania na wysoki połysk.
  • STEGHERR - maszyny specjalistycznego zastosowania, do okien i drzwi Kompleksowe rozwiązania przy produkcji okien i drzwi drewnianych, m.in. ramek szprosowych, listew przyszybowych
  • POLYKARP - obrzeża meblowe, drewniane, aluminiowe
  • ROTATHERM - automaty myjące do narzędzi i środki czyszczące
  • AIGNER - technika bezpieczeństwa
  • noże BARKE, noże do obróbki drewna, noże TERSA i do innych systemów


Naszą misją jest dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości wraz z rzetelnym technicznym doradztwem i serwisem. Od lat szczególny nacisk kładziemy na budowanie trwałych więzi z naszymi Klientami. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym nas obdarzyli.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Promocja!!!

Każdy nowy klient, który zgłosi się do nas i powoła się na portal baza-firm.com.pl, otrzyma rabat 10%.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno