adres:
ul. Kresowa 19
04-206 Warszawa - Wawer
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 9521148106
rok założenia: 2015
telefony:
tel. (22) 773 71 11
kom. 602 746 024
POLTECH Michał Piotrowski - zdjęcie-92515POLTECH Michał Piotrowski - zdjęcie-92516POLTECH Michał Piotrowski - zdjęcie-92517POLTECH Michał Piotrowski - zdjęcie-92518POLTECH Michał Piotrowski - zdjęcie-92519POLTECH Michał Piotrowski - zdjęcie-92520
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
"Poltech Michał Piotrowski" jest jedynym producentem zamgławiaczy elektrycznych na polskim rynku. Mają one szerokie zastosowanie w ochronie środowiska, w produkcji rolnej, ogrodnictwie, przy dezynfekcji czy podawaniu leków weterynaryjnych.

Podstawową zaletą procesu zamgławiania jest łatwość obsługi, ekonomiczne zużycie preparatów oraz wysoka skuteczność przeprowadzanych zabiegów - krople o bardzo małej wielkości ( <50µm ) utrzymują się przez długi okres czasu w powietrzu.
Zamgławiacze stosowane w pracach związanych z ochroną środowiska umożliwiają efektywne przeprowadzanie procesu dezodoryzacji zarówno na terenie otwartym (bariery ochronne), w pomieszczeniach zamkniętych oraz środków transportu. Z bardzo dobrym skutkiem stosowane są w obiektach takich jak oczyszczalnie ścieków, zlewnie, wysypiska śmieci czy składowiska odpadów.

Dezodoryzacja przy zastosowaniu zamgławiaczy jest znacznie tańsza od budowy instalacji stacjonarnych, umożliwia szybkie przemieszczanie urządzeń w zależności od potrzeb oraz ich użycie do innych celów, np.; do dezynfekcji. Podawanie środków dezodoryzujących w postaci mgły aerozolowej umożliwia efektywne i oszczędne ich wykorzystanie.


Do zamgławiania stosowane są środki chemiczne o różnym sposobie działania:
- preparaty aldehydowe,
- płyny nanotechnologiczne,
- pomocnicze środki przedłużające utrzymywanie się mgły w powietrzu.


Do dezodoryzacji polecamy szczególnie środki francuskiej firmy Westrand, są one z powodzeniem stosowane przez wielu z naszych klientów od szeregu lat.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno