adres:
ul. Fabryczna 1
59-225 Chojnów
województwo: dolnośląskie
powiat: legnicki
NIP: 6940005427
rok założenia: 1993
telefony:
tel. (76) 818 85 26
kom. 696 456 370
kom. 661 080 392
branże:
MAGROTEX P.P.U. Sp. z o.o. - zdjęcie-11970MAGROTEX P.P.U. Sp. z o.o. - zdjęcie-11971MAGROTEX P.P.U. Sp. z o.o. - zdjęcie-11972MAGROTEX P.P.U. Sp. z o.o. - zdjęcie-11973MAGROTEX P.P.U. Sp. z o.o. - zdjęcie-11974MAGROTEX P.P.U. Sp. z o.o. - zdjęcie-11975
opis działalności:

Początki produkcji maszyn rolniczych w Chojnowie sięgają roku 1946, a od 1986 także łańcuchów. Produkty firmy AGROMET - DOLZAMET są obecne w setkach tysięcy gospodarstw rolnych na terenie całego kraju. W roku 1993 na skutek transformacji gospodarczej w Polsce - utworzono na bazie części majątku przedsiębiorstwa państwowego, spółkę z o.o. pod nazwą MAGROTEX. Wytyczono cel - kontynuacja dotychczasowej produkcji, jak również opracowanie i wdrożenie nowoczesnych maszyn dla potrzebujących nowych technologii i szybko modernizowanego na wzór zachodni rolnictwa. Dzięki pracy doświadczonej załogi, a szczególnie jej pierwszego prezesa Pana Włodzimierza Boczka, firma przetrwała trudny okres transformacji, a w kolejnych latach stała się liczącym się producentem maszyn rolniczych w kraju, a także eksportującym część swej produkcji.


Oferta:


Usługi produkcyjne:

  • obróbki skrawaniem
  • obróbki plastycznej na zimno (możliwość wykonania oprzyrządowania)
  • cięcia blach i profili
  • spawanie konstrukcji stalowych w osłonie gazu
  • zgrzewania punktowego
  • lakierowania proszkowego
  • lakierowania mokrego
  • prac montażowych
  • cynkowania ogniowego

 

Działalność swą firma opiera na produkcji szerokiego wachlarza urządzeń do transportu, składowania i przerobu zbóż na pasze. Maszyn polowych - rozdrabniaczy słomy, rozdrabniaczy uniwersalnych.

 

Produkcja łańcuchów oraz podajników stosowanych w wielu typach kombajnów do zbioru zbóż kukurydzy oraz ziemniaków wykonywana jest na potrzeby wielu znanych producentów tych wyrobów w kraju i za granicą.

 

Działalność firmy nie obejmuje tylko produkcji wyrobów przeznaczonych dla rolnictwa, szereg produktów wykonywana jest także na potrzeby przemysłu, infrastruktury kolejowej oraz drogowej.

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.


EDYCJA DANYCH »
zamknij okno