adres:
ul. Bełżycka 73
24-220 Niedrzwica Duża
województwo: lubelskie
powiat: lubelski
NIP: 7132751853
rok założenia: 1981
telefony:
tel. (81) 517 15 61
fax (81) 517 15 60
tel. (81) 517 15 66
tel. (81) 517 15 77

reklama

Kombajn do zbioru warzyw korzeniowych (marchew, pietruszka, buraczek)formownica do zagonów/redlin z siewnikiem punktowymKombajn do zbioru wiśni, śliw, jabłekOtrząsarka do wiśni, śliwek, jabłek i owoców pestkowychKombajn do zbioru porzeczek, aronii, jagody kamczackiejKombajn do zbioru malin, jeżyn, borówki
opis działalności:

WEREMCZUK FMR Sp. z o.o. to polski producent specjalistycznych maszyn sadowniczych i warzywniczych. Na rynku firma obecna jest już od blisko 40 lat dostarczając krajowym oraz zagranicznym producentom owoców i warzyw innowacyjny, najwyższej jakości sprzęt.  Prężnie działający dział konstrukcyjny stale udoskonala urządzenia oraz poszukuje nowych rowiązań, które będą odpowiadały na potrzeby rynku. Wykwalifikowani doradcy pomogają w doborze maszyn oraz ich wyposażenia, tak aby w 100% spełniały oczekiwania Klientów. Specjaliści ds. serwisu zapewnią natomiast fachową pomoc, w przypadku wystąpienia awarii lub pojawienia się jakichkolwiek problemów ze sprzętem.

Wybierając markę WEREMCZUK zyskujesz niezawodny sprzęt a także opiekę profesjonalnego zespołu doradców na każdym etapie.

 

W ofercie firmy WEREMCZUK FMR znajdziesz:

Maszyny sadownicze:


Maszyny warzywnicze:
Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz pełną informację na temat produkowanych przez nas maszyn do zbioru oraz uprawy owoców i warzyw.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno