adres:
ul. Obornicka 1a
64-600 Oborniki
województwo: wielkopolskie
powiat: obornicki
NIP: 7792212737
rok założenia: 1985
telefony:
tel. (61) 296 53 74
fax (61) 297 01 93
kom. 600 210 061
branże:
  • Materiały budowlane
  • Hale stalowe
  • Konstrukcje metalowe, aluminiowe, stalowe
  • Izolacje, termoizolacje, hydroizolacje
  • Budowlane przedsiębiorstwa
Producent Płyt Warstwowych REMO S.c. - zdjęcie-27582Producent Płyt Warstwowych REMO S.c. - zdjęcie-27578Producent Płyt Warstwowych REMO S.c. - zdjęcie-27579Producent Płyt Warstwowych REMO S.c. - zdjęcie-27577Producent Płyt Warstwowych REMO S.c. - zdjęcie-27581Producent Płyt Warstwowych REMO S.c. - zdjęcie-27580
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma REMO jest przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowym z siedzibą w Obornikach. P.W. REMO S.c. jest firmą rodzinną z długoletnimi tradycjami. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w produkcji płyt warstwowych dachowych i ściennych REMO (tzw. płyta obornicka) oraz w różnego rodzaju pracach budowlanych i montażowych. Na rynku istniejemy już od ponad 25 lat gwarantując naszym klientom najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

Główną gałęzią działalności firmy są płyty warstwowe ścienne i dachowe. Nasza Firma posiada nowoczesną linię produkcyjną - ciągły rozwój i wprowadzanie nowych rozwiązań pozwala nam zaoferować Państwu płyty warstwowe o wysokich parametrach użytkowych.

Wykwalifikowani monterzy płyty warstwowej z wieloletnim doświadczeniem gwarancją szybkiego i bezproblemowego montażu płyt warstwowych oraz wszelkich obróbek blacharskich i wykończeniu budynku w terminie z "gwarancją szczelności" obejmującą płyty warstwowe w okładzinie obustronnej z blachy stalowej.

Opracowany przez nasz zakład kompletny system lekkiej zabudowy, w którego skład wchodzą: płyty warstwowe (zarówno płyty ścienne i płyty dachowe), obróbki blacharskie i rozwiązania systemowe (niezbędne do poprawnego i efektownego wykończenia obiektu) pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze.

Firma REMO prowadzi działalność w zakresie dostarczania i montażu konstrukcji stalowych hal magazynowych, produkcyjnych oraz użyteczności publicznej. Oferujemy również wykonawstwo wszelkich prac remontowo- budowlanych oraz usług ślusarskich na ternie całej Polski.

OFERTA
USŁUGI
  • Usługi montażowe
  • Renowacja i konserwacja konstrukcji
  • Usuwanie i utylizacja azbestu
  • Budownictwo pod klucz

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno