adres:
Wielkie Rychnowo
87-410 Kowalewo Pomorskie
województwo: kujawsko-pomorskie
powiat: golubsko-dobrzyński
NIP: 8781551809
rok założenia: 1990
telefony:
tel. (56) 684 24 00
kom. 606 666 111
branże:
CONKRET Zbigniew i Robert Trejderowscy Sp.j. - zdjęcie-15066CONKRET Zbigniew i Robert Trejderowscy Sp.j. - zdjęcie-15062CONKRET Zbigniew i Robert Trejderowscy Sp.j. - zdjęcie-15065CONKRET Zbigniew i Robert Trejderowscy Sp.j. - zdjęcie-15064CONKRET Zbigniew i Robert Trejderowscy Sp.j. - zdjęcie-15063CONKRET Zbigniew i Robert Trejderowscy Sp.j. - zdjęcie-15061
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma "Conkret" powstała w 1990 roku jako przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją folii polietylenowej. Dynamiczny rozwój poprzez wysokie nakłady inwestycyjne i wiążący się z tym wzrost produkcji, zadecydowały o sukcesie naszego przedsiębiorstwa nie tylko na rynku krajowym.

Za realizację Państwa zamówień odpowiadają kompetentni pracownicy, którzy podnoszą swoje kwalifikacje podczas wewnętrznych szkoleń i specjalistycznych kursów zlecanych, jednostkom zewnętrznym. Ogromną wagę przywiązujemy do prawidłowych relacji z naszymi partnerami oraz ciągłego doskonalenia i podnoszenia jakości, czego wyrazem jest wdrożenie w naszej firmie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.

W trosce o środowisko naturalne, finalizujemy inwestycje o charakterze proekologicznym. Jako nieliczni w branży możemy poszczycić się spełnieniem wymogów Systemu Zarządzania Środowiskowego, co zostało potwierdzone przyznaniem nam Certyfikatu ISO 14001.

"Conkret" odpowiada za cały proces technologiczny: od zakupu odpadów, poprzez ich transport, segregację, regranulację aż po wytworzenie nowego, gotowego do sprzedaży produktu. Wykorzystujemy maszyny i technologie, które w niczym nie ustępują tym, używanym przez naszych konkurentów z Europy Zachodniej. Dzięki temu produkujemy folie najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie.

"Conkret" to nie tylko firma, której naturalnym celem działalności jest osiągnięciu zysku. Nasze przedsiębiorstwo jest animatorem i znaczącym sponsorem wielu imprez kulturalnych, sportowych i edukacyjnych. Wielką przyjemnością jest dla nas możliwość wsparcia dobrze rokujących inicjatyw społecznych, których efekty sprawiają, że nam wszystkim żyje się lepiej.

OFERTA

Folie budowlane

Folie przemysłowe

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno