adres:
ul. Antoniego Lendziona 8/1
80-284 Gdańsk
województwo: pomorskie
powiat: Gdańsk
NIP: 5830007985
telefony:
tel. (58) 345 13 72
ELASTYCZNY KLINKIER GRUPA - zdjęcie-153646ELASTYCZNY KLINKIER GRUPA - zdjęcie-153645ELASTYCZNY KLINKIER GRUPA - zdjęcie-153644ELASTYCZNY KLINKIER GRUPA - zdjęcie-153643ELASTYCZNY KLINKIER GRUPA - zdjęcie-153642ELASTYCZNY KLINKIER GRUPA - zdjęcie-153647
opis działalności:
Mineralne płytki klinkierowe Elastolith / Elabrick to gwarancja niepowtarzalnego wyglądu, wyjątkowej odporności i wysokiej jakości wykonania. Od ponad 60 lat płytki klinkierowe Elastolith / Elabrick wykonywane są ręcznie w tej samej manufakturze w Holandii. Wszystkie przebarwienia, przepalenia, niuanse kolorystyczne, a także struktura powierzchni każdej płytki są dziełem człowieka.
Oznacza to, że każda z płytek jest niepowtarzalna, dając w efekcie końcowym tak samo naturalny wygląd ściany, jak ręcznie formowana cegła. Bogata paleta barw i różnorodność wzorów pozwalają szybko odmienić wygląd ścian zewnętrznych, jak i wnętrz. Płytki gwarantują wieloletnią trwałość, są odporne na uszkodzenia oraz na negatywny wpływ warunków atmosferycznych.
Płytki Elastolith / Elabrick cieszą się bardzo dużą popularnością także ze względu na unikalną jakość oraz prostotę montażu. Wykorzystywany do montażu klej jest jednocześnie fugą, co eliminuję konieczność przeprowadzania procesu spoinowania. Płytki zostały zabezpieczone przed promieniowaniem UV na etapie produkcji, czyli nie wymagają dodatkowej impregnacji. Nie ma także konieczności inwestowania w dodatkowe produkty oraz kosztowne narzędzia. Jest to również najlżejszy system elewacji na świecie, co pozwala na montaż płytek bezpośrednio na dociepleniu ze styropianu lub wełny mineralnej. Każdy, kto posiada podstawowe umiejętności majsterkowania jest w stanie za pomocą systemu Elastolith / Elabrick stworzyć piękną, ceglaną ścianę.
2020 rok przyniósł zmianę wizerunku marki Elastolith. Na rynku pojawiła się marka Elabrick – nowe opakowania, te same produkty, te same kolory i niezmiennie ta sama doskonała jakość.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno