adres:
ul. Ostrowiecka 54 Spławy Pierwsze
23-200 Kraśnik
województwo: lubelskie
powiat: kraśnicki
NIP: 7150201011
rok założenia: 1928
telefony:
tel. (81) 825 28 71
tel. (81) 825 24 19
fax (81) 825 38 71
kom. 508 076 973
kom. 606 403 638
branże:
Cegielnia Hoffmanowska - zdjęcie-30077Cegielnia Hoffmanowska - zdjęcie-30078Cegielnia Hoffmanowska - zdjęcie-30073Cegielnia Hoffmanowska - zdjęcie-30075Cegielnia Hoffmanowska - zdjęcie-30074Cegielnia Hoffmanowska - zdjęcie-30076
opis działalności:
Cegielnia Hoffmanowska - producent cegieł z tradycją

Specjalizujemy się w produkcji cegieł, pielęgnujemy wieloletnią tradycję, troszcząc się o wysoką jakość naszych produktów, satysfakcję klienta i nieustanne doskonalenie oferty. Cegielnia Hoffmanowska proponuje klientom cegłę pełną, paloną, czerwoną i ręcznie formowaną. Wykonujemy je z ogromną precyzją przy wykorzystaniu sprawdzonych technik i nowoczesnych sprzętów. Z naszych cegieł powstają murowane konstrukcje ścian nośnych, piwnic i fundamentów, elewacje i elementy ozdobne architektury wnętrz w Polsce i za granicą.


Polski producent cegieł


Hoffmanowska to cegielnia, która już od pierwszej połowy XX wieku troszczy się o piękno architektury polskich miast. Na przestrzeni lat nasza oferta przeszła ogromne zmiany, rozszerzyliśmy działalność, wzbogaciliśmy nasze zaplecze maszynowe o nowe urządzenia. Dzięki temu nasza cegła doceniana jest nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy.


Wieloletnie doświadczenie


Cegielnia
Hoffmanowska funkcjonuje od 1928 roku. Niewielka firma zmieniła się w działalność, która obsługuje dzisiaj setki klientów. Nasz produkcja cegieł przyczyniła się do realizacji wymagających projektów nowoczesnych, jak też renowacji zabytków. Pielęgnujemy tradycję własną i tych, dla których jest ona równie istotna jak dla nas.


Produkcja cegieł – szeroka paleta rozwiązań


Nasza cegła wykorzystywana jest do wykonywania elewacji, konstrukcji murowych ścian nośnych, piwnic i fundamentów, elementów ozdobnych w architekturze wnętrz (np. ścianki działowe, kominki itp.) oraz w architekturze ogrodowej. W naszej ofercie dostępna jest cegła pełna, palona, czerwona, ręcznie formowana. Dokładamy wszelkich starań, aby osiągnąć możliwie jak najlepsze parametry fizyczne cegieł, co jest możliwe dzięki ręcznemu formowaniu. To powoduje, że uzyskujemy lepszy mikroklimat wewnątrz pomieszczeń. Co więcej, nasza cegła jest w pełni ekologiczna, wolna od barwników, plastyfikatorów i innych domieszek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykształconym specjalistom i nowoczesnemu zapleczu maszynowemu możemy wyprodukować cegłę dowolnego kształtu i o każdym wymiarze. Aby osiągnąć maksymalną precyzję, nasza cegła produkowana jest ręcznie.


Cegła o wyjątkowych właściwościach


Cegielnia
Hoffmanowska do produkcji cegieł wykorzystuje tylko glinę lessową. To pozwala nam zaproponować klientom cegłę lżejszą i cieplejszą od innych dostępnych na rynku. Cechuje się wysokim współczynnikiem nasiąkliwości, wilgoć wchłania lepiej i oddaje wolniej. Cegła jest mrozoodporna, nie przekracza dopuszczalnych norm radioaktywności. Gwarantujemy, iż elewacje nie zmieniają koloru, nie łuszczą się oraz są wyjątkowo trwałe.


Doceniają nas w Polsce i za granicą


Naszymi klientami są architekci, konserwatorzy zabytków i inwestorzy indywidualni z Polski i za granicy. Nasza cegła została wykorzystana przy renowacji m.in. Zamku Królewskiego w Warszawie, Zamku Olsztyńskiego, przy odtworzeniu Bramy Chyżyńskiej Twierdzy Kostrzyn, Bramy Krakowskiej w Lublinie itp. Cegielnia Hoffmanowska jest otwarta na wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia kulturalne i społeczne. Jesteśmy współorganizatorami imprezy „Kup Pan Cegłę” i jednocześnie trzykrotnymi rekordzistami w formowaniu największej cegły świata. Współpracujemy ze znanym artystą Tomaszem Kawiakiem, który prowadzi akcję tzw. „cegłowania świata”. Włączyliśmy się także w inicjatywę stworzenia tzw. Alei Artystów w parku zdrojowym SPA Nałęczów. Jesteśmy aktywni, wciąż się rozwijamy, doskonalimy swoją ofertę i wychodzimy do naszych klientów.

Produkcja cegły z poszanowaniem praw i oczekiwań klienta


Od początku swojej działalności w centrum naszych wszystkich działań stał klient. Zwieńczeniem naszej wieloletniej pracy nad stworzeniem systemu idealnego pozwalającego nam budować pozytywne relacje z klientami było dołączenie do grona firm, które zastrzegły swoje znaki towarowe w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Cieszymy się z doskonałych rekomendacji naszych klientów, dotyczących zarówno wysokiej jakości produktu, jak też fachowej obsługi klienta oraz profesjonalnego doradztwa.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno