Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Gips budowlany Leszcze, świętokrzyskie. DOLINA NIDY - Baza firm Business Navigator
adres:
Leszcze 15
28-400 Pińczów
województwo: świętokrzyskie
powiat: pińczowski
NIP: 9471936467
rok założenia: 1955
telefony:
kom. 885 884 859
DOLINA NIDY - zdjęcie-53131DOLINA NIDY - zdjęcie-53132DOLINA NIDY - zdjęcie-53133DOLINA NIDY - zdjęcie-53134DOLINA NIDY - zdjęcie-53135DOLINA NIDY - zdjęcie-53136
opis działalności:
DOLINA NIDY to polska marka produktów z ponad 65-letnią tradycją i doświadczeniem na rynku materiałów budowlanych, która jest częścią Grupy ATLAS.
Portfolio obejmuje szeroką gamę tynków gipsowych, cementowo-wapiennych, hybrydowych, gładzie i gipsy szapchlowe, kleje gipsowe oraz preparaty gruntujące.
Jest to marka, która oferuje produkty wytwarzane z naturalnego i syntetycznego kamienia gipsowego oraz produkty nowej generacji - na bazie naturalnych spoiw wiążących i komponentów modyfikujących ich właściwości techniczne i robocze. Podstawową zaletą wyrobów Doliny Nidy jest to, że nie zawierają żadnych szkodliwych związków chemicznych. Są czyste ekologicznie i przyjazne dla człowieka, zarówno w trakcie aplikacji jak i w póżniejszej eksploatacji.
Wysokiej jakości produkty Doliny Nidy znajdują swoich pasjonatów zarówno w kraju, jak i za granicą, a materiał jest doskonale znany i polecany przez handlowców, inwestorów oraz  firmy wykonawcze.
Produkty są dystrybuowane zarówno w postaci konfekcjonowanej jak i sypkiej - luzem. Nad profesjonalną obsługą klienta oraz jakością produktów czuwa odpowiednio przeszkolony zespół sprzedaży.  Ponadto w przypadku wsparcia technicznego i szkoleń produktowych została uruchomiona infolinia.
Firma Atlas wychodząc naprzeciw lojalnym klientom marki Dolina Nidy stworzyła specjalny Program Fachowiec.
 

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno