adres:
ul. Forteczna 8
32-086 Węgrzce
województwo: małopolskie
powiat: krakowski
NIP: 6792590930
rok założenia: 1999
telefony:
tel./fax (12) 285 91 89
kom. 730 075 225
kom. 505 056 838
kom. 513 120 313
kom. 512 075 475
kom. 502 304 254
www:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
załoga harp mbmarket harp mbmarket harp mbmarket harp mbskład budowlany harp mbmarket harp mb
opis działalności:
Nasza firma rozpoczęła działalność w 1999 roku.Od pierwszego dnia byliśmy mocno związani z pokryciami dachowymi. Z roku na rok nasza oferta ulegała rozbudowie, tak aby w maksymalnym stopniu dostosować ją do potrzeb wymagających klientów. W tej chwili proponujemy pełną gamę materiałów budowlanych od materiałów fundamentowych, poprzez ceramikę ścienną, pokrycia dachowe aż po materiały wykończeniowe. Jesteśmy składem fabrycznym firmy ROBEN oraz dystrybutorem produktów takich firm jak BRAAS, CREATON, FAKRO, RUUKKI, PLANNJA, KLINKIER Przysucha, FCB, WIENERBERGER, LEIER, IBF, SCHIEDEL. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy budowalne oraz odbiorców hurtowych z terenu Małopolski, Świętokrzyskiego, Podkarpacia i Lubelskiego.

Jesteśmy partnerem MAJSTER BUDOWLANE ABC

Dział handlowy składu budowlanego  HARP MB

Nasz punkt sprzedaży bezpośredniej znajduje się przy ul. Fortecznej 8 w Węgrzcach (gm. Zielonki) naprzeciwko PUK (Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych). Naszych Klientów, którymi są inwestorzy indywidualni – budujący lub remontujący domy, czy mieszkania oraz wykonawcy budowlani zapraszamy na zakupy. Dołożymy wszelkich starań, aby przygotować dla Państwa kompletną, kompetentną i konkurencyjną ofertę. Wszyscy Klienci mogą liczyć na:

  • szeroką gamę materiałów budowlanych i wykończeniowych,
  • kompleksowe zaopatrzenie inwestycji,
  • profesjonalną pomoc i wsparcie ze strony doradców technicznych producentów materiałów budowlanych,
  • pomoc w kosztorysowaniu dachów, poddaszy itd.,
  • specjalistyczny transport,
  • terminowe dostawy,
  • konkurencyjne ceny,
  • dogodne formy płatności,
  • serwis posprzedażowy.

Market budowlany HARP MB

Zapraszamy do naszego profesjonalnego marketu budowlanego o powierzchni 500 m2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko sprawdzone i markowe towary wiodących firm na rynku budowlanym w konkurencyjnych cenach.

W naszej ofercie marketu znajdą Państwo kilkadziesiąt tysięcy produktów w następujących działach:
-DOM I OGRÓD
-BHP
-ZAMOCOWANIA
-FARBY, LAKIERY, IMPREGNATY
-AKCESORIA, NARZĘDZIA MALARSKIE
-NARZĘDZIA BUDOWLANE, WARSZTATOWE
-HYDRAULIKA
-WENTYLACJA
-ELEKTRYKA
-CHEMIA BUDOWLANA 

Centrum Barwienia Tynków i Farb:

CAPAROL
Mieszalnia farb i tynków ColorExpress to system barwienia maszynowego zapewniający praktycznie nieograniczone możliwości kształtowania kolorystycznego wnętrz i fasad budynków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych dysponuje on ponad 4 500 000 receptur kolorów dla farb,tynków i systemów ochrony budowli.
Receptury sporządzane na indywidualne życzenie są przygotowywane i archiwizowane w stacjach ColorExpress. Dzięki wprowadzeniu do pamięci systemu, żądany kolor może być w każdej chwili ponownie odtworzony. ColorExpress jako uniwersalna stacja barwienia jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom inwestorów w zakresie doboru kolorystyki produktów. Dla każdej grupy produktów, zarówno jeśli chodzi o farby, tynki, powłoki ochronne, lakiery, czy lazury, przewidziano odpowiednie sposoby barwienia. Przy użyciu technologii ColorExpress można szybko i na stałe dysponować obszerną gamą produktów w atrakcyjnej kolorystyce.Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży produktów marki Caparol oraz komputerowej mieszalni farb i tynków ColorExpress.

KREISEL
Podstawowa paleta barw COLOR DESIGN to aż 380 kolorów, i dodatkowo 180 kolorów z palety barw TRENDY. Paleta TRENDY to najpopularniejsze kolory ostatnich lat. Nie tylko kolor, ale także struktura będzie mieć wpływ na ostateczny kształt elewacji. Klientom oferujemy struktury typu baranek, oraz wydrapywane. Dostępne są one w wielu rodzajach uziarnienia: 1,0mm; 1,5mm; 2,0mm; 3,0mm.

 
Market i skład budowlany czynne:
poniedziałek-piątek 7.00-17.00
sobota 8.00-13.00

Zapraszamy na zakupy do naszego marketu i składu budowlanego Harp MB i życzymy Państwu satysfakcji z dokonanych zakupów.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno