adres:
ul. Ciołkowskiego 167
15-516 Białystok
województwo: podlaskie
powiat: Białystok
NIP: 9662117680
telefony:
kom. 515 964 155
kom. 515 964 575
branże:
ERGODESK Sp. z o.o. - zdjęcie-178606ERGODESK Sp. z o.o. - zdjęcie-178605ERGODESK Sp. z o.o. - zdjęcie-178604ERGODESK Sp. z o.o. - zdjęcie-178603ERGODESK Sp. z o.o. - zdjęcie-178602ERGODESK Sp. z o.o. - zdjęcie-178601
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
Białostocka firma ERGODESK sp. z o.o. jest dystrybutorem biurek z regulacją wysokości COMF-PRO oraz wyłącznym na terenie UE dystrybutorem biurek ERGODESK i zgranych z nimi krzeseł.
Naszym priorytetem jest oferowanie nowoczesnego wyposażenia pokoi dziecięcych, dzięki któremu każdy rodzic będzie mógł zadbać o niezakłócony fizyczny i psychiczny rozwój swoich pociech.
Nasze meble pozwalają na stworzenie dziecku zindywidualizowanej, przyjaznej przestrzeni, w której będzie mogło wykonywać swoje szkolne obowiązki i realizować swoje pasje.
Dbamy o to, by produkty z naszej oferty- skep były przyjazne dla tak wymagających użytkowników, jakimi są dzieci. To znaczy: by trafiały w ich estetyczne wyobrażenia, wspomagały zajęcia edukacyjne oraz dopasowywały się do zmieniających się z wiekiem potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami.
Wszystkie elementy wykonane są ze szlachetnej buczyny. Utrzymane są w tej samej ekologicznej estetyce, dlatego doskonale się ze sobą komponują.
Linia COMF-PRO została wyprodukowana przez profesjonalny zespół. Czuwaliśmy nad jakością naszych biurek i krzeseł już od momentu, w którym wybieraliśmy drewno, z którego powstaną. Nie przypadkiem wykonane są one z litego buku. Zdecydowaliśmy się na buczynę, ponieważ jest długowieczna, trwała, odporna na uszkodzenia typowe dla codziennego użytkowania, a powleczona lakierem staje się łatwa do utrzymania w czystości. Na dalszych etapach zwracaliśmy uwagę na ergonomię projektu, precyzję wykonania i uzyskanie stosownych atestów, w końcu – na optymalny dla wyrobów z drewna sposób przechowywania w naszych magazynach.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do kontaktu.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno