Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Meble kuchenne Wyszków. DAJMEX - BIS Dominik Wronkowski - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Pułtuska 112b
07-200 Wyszków
województwo: mazowieckie
powiat: wyszkowski
NIP: 7621952309
telefony:
tel. (29) 743 14 18
tel. (29) 742 65 36
kom. 502 222 413
kom. 502 033 199
branże:
DAJMEX - BIS Dominik Wronkowski - zdjęcie-93522DAJMEX - BIS Dominik Wronkowski - zdjęcie-93523DAJMEX - BIS Dominik Wronkowski - zdjęcie-93524DAJMEX - BIS Dominik Wronkowski - zdjęcie-93525DAJMEX - BIS Dominik Wronkowski - zdjęcie-93526DAJMEX - BIS Dominik Wronkowski - zdjęcie-93527
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
O Firmie Firma Dajmex powstała w czerwcu 1995 roku. Pierwszą siedzibą firmy były wynajęte pomieszczenia w budynku gospodarczym w Wyszkowie Produkowano tam szafy wnękowe na wymiar. Początkowo produkcję wykonywał właściciel i jeden pracownik. Po dwóch latach zostało przyjętych jeszcze dwóch pracowników. Rozwijająca się produkcja i zapotrzebowanie rynku na nasze wyroby i usługi zmusiło nas do zmiany lokalu, od 2000 roku przeniesiono produkcję do pomieszczenia o pow. ok. 120 m2 . Dalszy dynamiczny rozwój zakładu powoduje że rozpoczynamy starania o zakup ziemi pod budowę własnego zakładu. Ścisła współpraca z firmą "SEVROLL" daje efekty finansowe, co umacnia nas w przekonaniu, że droga po której podąża rozwój przedsiębiorstwa jest słuszna.

Od Spółdzielni Inwalidów w Wyszkowie odkupujemy 1150 m2 ziemii. Rozpoczynamy starania o zezwolenie na budowę zakładu stolarskiego i kompleksu biurowego. "Pierwszą cegłę" pod nasz zakład kładziemy w 2003 r., a kończymy w roku 2004. W styczniu uroczyście otwieramy nowy zakład produkcyjny.

W tym czasie asortyment naszej produkcji sukcesywnie się powiększał. Produkujemy prócz szaf wnękowych, meble kuchenne, biurowe oraz wyposażenia banków i firm w nowoczesnej i funkcjonalnej formie.

W chwili obecnej przedsiębiorstwo zatrudnia 10 pracowników oraz współpracuje z siecią kooperantów. W naszym zakładzie można zamówić od prostego (na wymiar) przycięcia płyty przez kupno okuć meblowych (sklep) aż po gotowe wyroby na każdy wymiar.

W dalszym ciągu współpracujemy z firmą "SEVROLL", która wspiera nas myślą techniczną i doradztwem. Przedsiębiorstwo w roku 2006 rozszerzyło rynek na kraje skandynawskie między innymi Szwecję. Współpraca z kontrahentami z tego rejonu rokuje duże nadzieje na dalszą owocną współpracę i rozwój.
Kuchnie Kuchnia to maszynownia domu. Jest miejscem, gdzie gromadzi się, przechowuje i przygotowuje jedzenie, często pełni też role jadalni i pokoju, w którym spotyka się cała rodzina. To ważne, aby nasza kuchnia była starannie urządzona: musi być funkcjonalna, a także podobać się wszystkim domownikom, tak by z radością w niej przebywali.

Ponadto w naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę sprzętu AGD czołowych producentów. Bez konieczności zakupu w innym sklepie - wszystko załatwią państwo w jednym miejscu.

Każdy piekarnik, lodówkę, okap, zlew czy inny sprzęt AGD dostępny na polskim rynku, zabudowany czy wyeksponowany dobierany indywidualnie do stylu każdej kuchni.

Oferujemy między innymi sprzęt takich firm jak:

- Bosch
- Amica
- Electrolux
- Mastercook
- LG
- AEG
- Whirpool Salony

Dla niewielu szczęśliwców pokój dzienny jest prawdziwym salonem, cichym, spokojnym miejscem odprężenia.
Dla ogromnej większości z nas pokój ten stanowi ośrodek domowego życia: tu spotyka się cała rodzina, ogląda telewizję, rozmawia, przyjmuje gości.
Pokój dzienny pełni ważne funkcje należy, więc poświęcić mu wiele uwagi.

Zaplanujemy go dla Ciebie równie starannie jak kuchnie czy łazienkę, a cała rodzina będzie Ci ogromnie wdzięczna.
  
Sypialnie Nasza sypialnia zawsze będzie dla nas schronieniem, miejscem gdzie chcemy czuć się bezpiecznie. Tu rozpoczynamy i kończymy każdy dzień.
Dobrze urządzona może być zarówno piękna jak i praktyczna. W sypialni niezbędne są tylko nieliczne sprzęty, a najbardziej efektywny sposób wykorzystania przestrzeni zapewniają szafy wbudowane.
W większości nawet małych sypialni znajdzie się co najmniej jedna ściana, którą można zabudować.


Salony Dla niewielu szczęśliwców pokój dzienny jest prawdziwym salonem, cichym, spokojnym miejscem odprężenia.
Dla ogromnej większości z nas pokój ten stanowi ośrodek domowego życia: tu spotyka się cała rodzina, ogląda telewizję, rozmawia, przyjmuje gości.
Pokój dzienny pełni ważne funkcje należy, więc poświęcić mu wiele uwagi.

Zaplanujemy go dla Ciebie równie starannie jak kuchnie czy łazienkę, a cała rodzina będzie Ci ogromnie wdzięczna.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno