Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Meble Kalwaria Zebrzydowska. MEBLOFORM Sp. z o.o. - Baza firm Business Navigator
adres:
aleja Jana Pawła II 5
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
województwo: małopolskie
powiat: wadowicki
NIP: 6452320628
rok założenia: 1935
telefony:
tel. (33) 876 63 10
fax (33) 876 65 57
branże:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Mebloform posiada ponad 75-letnie doświadczenie w produkcji mebli; do grupy Hagenauer firma dołączyła w 2010 r. jako spółka zależna.

Zgodnie z filozofią grupy "Jakość to nasza pasja" Mebloform stawia najwyższe wymagania sobie, a tym samym jakości produkowanych mebli hotelowych. Dzięki najnowocześniejszym, sterowanym komputerowo maszynom i zmotywowanym, wykwalifikowanym pracownikom jesteśmy w stanie spełnić Państwa wymagania w zakresie wzorów i materiałów.

Realizując swoje dostawy z zakładu w Kalwarii Zebrzydowskiej w pobliżu Krakowa, Mebloform może dziś już pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami z całej Europy. Kalwaria może poszczycić się wieloletnią tradycją w zakresie produkcji mebli i stanowi dziś centrum wykwalifikowanych pracowników o najwyższych umiejętnościach rzemieślniczych.

Firma Mebloform wytwarza wysokiej jakości meble dla hoteli, klinik jak również akademików i domów seniora zgodnie z indywidualnymi życzeniami hotelarzy i architektów, stosując przy tym swoją bogatą wiedzę praktyczną. Nasi wykwalifikowani pracownicy i obróbka wysokiej jakości materiałów z użyciem najnowocześniejszych technologii wytwarzania pozwalają nam zagwarantować efektywną kosztowo produkcję, odpowiadającą najwyższym wymaganiom klientów.

Czy to okleina czy lite drewno uszlachetnianie powierzchni to jedna z mocnych stron naszej firmy. Możliwe jest wszystko od powierzchni matowych po wysoki połysk, od obróbki olejem po wosk. Fachowa obróbka laminatu, skóry, tkanin, szkła, tworzyw sztucznych i metalu sprawia, że nasze meble stają się prawdziwymi dziełami wzornictwa, wykonywanymi z myślą o naszych klientach.

Bieżące kontrole jakościowe w ramach całego procesu produkcji oraz realizacja montaży na miejscu daje gwarancję terminowości, a tym samym zadowolenia naszych klientów.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno