Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Barwałd Średni, małopolskie. Meble Moskała Sławomir Moskała
adres:
Barwałd Średni 42
34-124 Kleczana Górna
województwo: małopolskie
powiat: wadowicki
NIP: 5511006041
rok założenia: 1998
telefony:
tel. (33) 876 55 54
fax (33) 870 27 24
branże:
Meble Moskała Sławomir Moskała - zdjęcie-176483Meble Moskała Sławomir Moskała - zdjęcie-176478Meble Moskała Sławomir Moskała - zdjęcie-176479Meble Moskała Sławomir Moskała - zdjęcie-176480Meble Moskała Sławomir Moskała - zdjęcie-176481Meble Moskała Sławomir Moskała - zdjęcie-176482
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Meble Moskała: Polska produkcja, rodzinna firma Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom wysokiej jakości, dopracowane w każdym detalu meble – krzesła, stoły, biurka, szafy i wiele więcej. Nasze meble są obecne w polskich domach już od 1998 roku, kiedy założyliśmy firmę Meble Moskała. Stworzyliśmy miejsce, w którym nasi Klienci zawsze mogą znaleźć solidne, starannie wykonane wyposażenie domu. Zaufały nam już tysiące Klientów nie tylko z Polski, ale też z Czech, Słowacji, Niemiec, Węgier i wielu innych zakątków świata.

Meble Moskała to rodzinna firma z tradycją, stworzona z myślą o osobach, które szukają wysokiej jakości mebli od polskiego producenta w korzystnej cenie. Cenimy sobie zaufanie, jakim każdego dnia obdarowują nas nasi Klienci, dlatego dbamy o to, żeby nasza oferta mebli zawsze odpowiadała na ich potrzeby. Jesteśmy producentem i dystrybutorem mebli, a od 2019 roku również bezpośrednim importerem produktów z Dalekiego Wschodu. Dbamy o każdego Klienta, dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy kolekcje mebli w różnym stylu, kolorze i z różnych materiałów – krzesła (dostępne od ręki oraz na zamówienie) i fotele obrotowe, stoły drewniane oraz metalowe czy też stylowe stoliki kawowe. Oddajemy w Twoje ręce zróżnicowaną ofertę mebli do domu z propozycjami z każdej półki cenowej. Współpracujemy z odbiorcami w Niemczech, Rumunii, na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, na Litwie i w Irlandii. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealne drewniane stoły (dostępne od ręki oraz na zamówienie), krzesła i inne meble do wyposażenia swojego domu. Jesteśmy na bieżąco Jako dystrybutor i producent krzeseł i stołów musimy być zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami z branży meblarskiej i wnętrzarskiej. Trendy w meblarstwie śledzimy między innymi na targach branżowych. Od 2011 roku bierzemy udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich – Meble Polska. Od 2006 roku nasze produkty prezentujemy też na Targach „Furniture & Living” w Nitrze na Słowacji.

W poszukiwaniu inspiracji uczestniczymy również w wielu międzynarodowych targach m.in. Salone del Mobile Milano we Włoszech, Targi Ambiente we Frankfurcie oraz China Import and Export Fair (Canton Fair) w Guangzhou w Chinach.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno