adres:
ul. Akacjowa 5
23-415 Księżpol
województwo: lubelskie
powiat: biłgorajski
rok założenia: 1992
telefony:
tel. (84) 687 74 38
fax (84) 687 72 03
kom. 535 888 402
branże:
PROSBUD S.C. Krzysztof Żerebiec, Teresa Żerebiec - zdjęcie-47675PROSBUD S.C. Krzysztof Żerebiec, Teresa Żerebiec - zdjęcie-47674PROSBUD S.C. Krzysztof Żerebiec, Teresa Żerebiec - zdjęcie-47672PROSBUD S.C. Krzysztof Żerebiec, Teresa Żerebiec - zdjęcie-47673PROSBUD S.C. Krzysztof Żerebiec, Teresa Żerebiec - zdjęcie-47670PROSBUD S.C. Krzysztof Żerebiec, Teresa Żerebiec - zdjęcie-47671
opis działalności:
Zakład Stolarki Budowlanej PROSBUD funkcjonuje w branży drzewnej od 1992 roku. Głównym przedmiotem działalności zakładu jest produkcja mebli oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych z naturalnego drzewa sosnowego.
 
Oferta PROSBUDU dostosowywana jest do aktualnych potrzeb i wymagań Klientów w zakresie funkcjonalności, wzornictwa i kolorystyki. Przedsiębiorstwo stara się, aby jego produkty były unikalnym elementem architektonicznym, podkreślającym indywidualne gusta użytkowników i style pomieszczeń.
 
Zdobyte przez lata doświadczenie, doskonałe zaplecze materiałowe, zaangażowanie wykwalifikowanej załogi oraz odważne decyzje inwestorskie i marketingowe właścicieli sprawiły, iż PROSBUD jest cenioną firmą, współpracującą z wieloma partnerami handlowymi na rynku krajowym i zagranicznym.

Firma posiada bardzo szeroką ofertę, dlatego w celu poznania szczegółów, zapraszamy na stronę sklepu:
  • w kategorii mebli do sypialni oferujemy przede wszystkim sprzedaż łóżek drewnianych najwyższej jakości, wykonane z drewna sosnowego bez sęków. Oprócz tego proponujemy szafki nocne, które korespondują z produkowanymi u nas łóżkami, a także szuflady pod łóżko, w których mogą Państwo schować pościel.
  • oferujemy także różnego rodzaju szafki modułowe bez drzwiczek i z drzwiczkami. Produkowane są z drewna litego. Można skopmonować z nich zestaw, który stworzy komodę i zapewni maksimum miejsca do zapełnienia.
  • nasza propozycja posiada też regały drewniane, które mogą funkcjonować jako uzupełnienie szafek modułowych, ale też oryginalna i modna dziś dekoracja. Prowadzimy też sprzedaż drewnianych regałów na wino.
  • oprócz tego proponujemy też półki ścienne zarówno malowane, jak również czyste, bez farby.
  • bardzo popularnym produktem jest drewniana ławka ogrodowa, która charakteryzuje się wysoką jakością i trwałością. Drewno sosnowe, z którego jest wykonana, odporne jest na różne warunki atmosferyczne.
  • sprzedajemy także donice drewniane na taras, balkon, do ogrodu czy donice z pergolą.
  • oferujemy również listwy przypodłogowe odporne na uszkodzenia mechaniczne. Posiadamy szerowki wybór wzorów.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno