adres:
ul. Warszawska 22 i 22a
05-500 Piaseczno
województwo: mazowieckie
powiat: piaseczyński
NIP: 9511844927
rok założenia: 2000
telefony:
tel. (22) 737 19 78
kom. 510 351 531
branże:
  • Meble
  • Meble do sypialni
  • Meble tapicerowane
Ławo Evita Glass WhiteSofa LaroniSofa HawanaFotel BristolSofa SofiaStół Senso
opis działalności:

Początki mojej firmy sięgają czerwca 2000 roku, kiedy to zaczęłam stawiać swoje pierwsze kroki w branży. Powstanie jednego, niewielkiego wówczas sklepu trudno z dzisiejszej perspektywy uznać za sukces. Niewątpliwie jednak w analogiczny sposób rodziło się wiele obecnie znanych i cenionych firm. Wraz ze zmianami, jakie zachodziły w gospodarce całego kraju, również i ja się stopniowo rozwijałam. Między czasie nawiązała się trwająca do dziś współpraca z wieloma producentami mebli w Polsce, których liczba dziś sięga ponad 30 najlepszych i sprawdzonych a liczba dostępnych produktów już przewyższa 3000 pozycji.

W obecnej chwili do moich partnerów handlowych należy kilkadziesiąt Polskich producentów takich jak GKI Desing, Orfeusz Bobo, Benix,  Nova Meble, Bomar, Sośno, Halmar, Ml Meble, Feniks Meble i wielu wielu innych.


Popularność na rynku sprzedaży mebli zyskują sklepy internetowe, z których z dnia na dzień korzysta coraz większa liczba Polaków a także Klientów z zachodniej jak i wschodniej naszej granicy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moim Klientom, w 2013 roku postanowiłam otworzyć własny sklep internetowy początkowo pod nazwą Meblo-traf, który cały czas funkcjonuje. Następnym krokiem było a właściwie jest  moje „dziecko” czyli sklep pod nazwą www.megismeble.pl.

Chcę, aby moja firma była postrzegana i znana z najwyższej jakości obsługi jak i różnorodnego asortymentu. Konkurencja z dnia na dzień rośnie ale i firma Megi's Concept pnie się cały czas w górę. Pozytywne postrzeganie w oczach setek jak nie tysięcy Klientów i marka jaką udało mi się wyrobić przez 18 lat w branży zachęca Mnie do dalszej pracy nad dobrym wizerunkiem.

Z dnia na dzień się rozwijam, chcąc zdobywać jeszcze większe zaufanie moich stałych jak i nowych Klientów.

Dziś dzięki Wam oferuję duży wybór mebli do salonu, sypialni, jadalni czy biura. Wychodząc na przeciw potrzebom Moich Klientów jestem w stanie zrobić na każdy wymiar sofę, narożnik, fotel, komodę, szafę czy stół. Nie ma dla Mnie rzeczy niemożliwych do zrobienia.

Zaprojektuję meble specjalnie dla Ciebie.

W Megi's Concept każdy Klient traktowany jest indywidualnie, służymy fachowym doradztwem co do kolorystyki jak i doboru modelu czy rozmiaru zakupionych u nas mebli. Dla stałych Klientów mamy specjalne rabaty oraz vouchery prezentowe.

Proponuję również, bezpłatne wykonanie pomiarów, wysyłkę katalogów, próbników tkanin i wybarwień drewna - wystarczy zapytać o taką możliwość.

U Nas znajdziesz bardzo atrakcyjny System Sprzedaży Ratalnej oraz transport i wniesienie zakupionych mebli.

W naszych salonach mamy atrakcyjne obniżki cen i ofertę specjalnie przygotowaną dla Ciebie.

Meble szyte na miarę - to Nasze motto.

ZAPRASZAM I ŻYCZĘ UDANYCH ZAKUPÓW

Małgorzata Plichta

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno