adres:
ul. św.Ducha 5a/5
70-205 Szczecin
województwo: zachodniopomorskie
powiat: Szczecin
NIP: 7811118414
telefony:
tel. (91) 813 01 70
fax (91) 813 01 71
kom. 606 928 420
kom. 606 928 158

reklama

email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma CUBICA już od ponad 10 lat specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych wnętrz tworząc dla swoich klientów w obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej przyjazne środowisko pracy. Zajmujemy się sprzedażą i montażem mebli oraz wykładzin. Wspólnie z naszymi klientami aranżujemy wnętrza - planując rozstawienie mebli i dobierając rodzaj wzornictwa i kolorystykę wykładzin. Tworzymy wystrój pomieszczeń i obiektów biurowych, hotelowych, administracyjnych, przemysłowych, edukacyjnych i gastronomicznych.
   
Kształtujemy przestrzeń służąc pomocą przy wyborze funkcji mebli i wytrzymałości wykładzin. Dbamy o ergonomię stanowisk pracy i dobór najlepszych jakościowo produktów oferty rynkowej. Staramy się nadać wnętrzom naszych klientów indywidualny charakter.

Współpracujemy z renomowanymi producentami o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz europejski. Przy wyborze dostawców zwracamy szczególną uwagę na stylistykę i wzornictwo proponowanych mebli i wykładzin. Obecnie jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem Fabryki Mebili BALMA S.A. na Pomorzu Zachodnim oraz wyłącznym dystrybutorem wykładzin Hammer Taper w Polsce.   

W swojej ofercie mamy produkty następujących fabryk mebli i wykładzin:
FABRYKA MEBLI BALMA S.A.
MALTZAHN
BIALE- MEBLE
GERFLOR
PROFIm
TOUCAN-T
NOWY STYL
ANKER
NOTI
FORBO
KART MAP
HAMMER CARPETS
POLMARCO
NORDPFEIL
BLACK RED WHITE
MOHAWK
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno