Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Producent mebli Twardogóra, dolnośląskie. Mebland Krzysztof Gumuliński - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Wrocławska 69
56-416 Twardogóra
województwo: dolnośląskie
powiat: oleśnicki
telefony:
kom. 605 095 848
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
Mebland Krzysztof Gumuliński - zdjęcie-96828Mebland Krzysztof Gumuliński - zdjęcie-96829Mebland Krzysztof Gumuliński - zdjęcie-96830Mebland Krzysztof Gumuliński - zdjęcie-96831Mebland Krzysztof Gumuliński - zdjęcie-96832Mebland Krzysztof Gumuliński - zdjęcie-96833
opis działalności:
Meble kuchenne znajdujące się na naszej stronie wyznaczają nowe standardy. Pokazują rozwój technologii i wykorzystywanych materiałów. Przeznaczone są dla osób nowoczesnych i tradycyjnych.

Meble sypialne to specyficzna gałąź naszej produkcji. Wszyscy wiemy jak ważny jest odpoczynek po pracy, po całym dniu. Dobrze zaprojektowana i wykonana sypialnia z firmy Mebland sprawi, że każdego ranka będziecie rześcy i wypoczęci.

Meblościanki to ważny element umeblowania prawie każdego pomieszczenia. A meblościanki z naszej firmy uczynią każdy dom bardziej atrakcyjny. Już nie trzeba się zastanawiać gdzie położyć piękny wazon, który dostałam na prezent.

Meble systemowe są podstawowym elementem każdego biura. Nie może ich zabraknąć nawet w najmniejszym biurze. A jeśli ktoś pracuje w domu? Czas pomyśleć kontakcie z naszym konsultantem. W skład mebli biurowych wchodzą m.in. biurka, szafki, stoły itp.

Zabudowa szaf to element coraz bardziej doceniany przez właścicieli mieszkań. Wszyscy chcą, aby ich pomieszczenia wyglądały nowocześnie i przestrzennie. Po to są właśnie zabudowy szaf, ....a w szafach można schować wszystko.

Stoły i krzesła wracają do naszych mieszkań. Po okresie odrzucenia przez nas, krzesła i stoły znów zaczynają wypełniać nasze pomieszczenia, kuchnie, salony i inne. Stoły i krzesła z firmy Mebland są stylowe. Czas zapraszać gości, aby na nich zasiedli.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno