Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Myślenice, małopolskie. ArsMed S.c. Sklep Medyczny - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Słowackiego 35a
32-400 Myślenice
województwo: małopolskie
powiat: myślenicki
NIP: 6811968922
telefony:
kom. 691 130 200
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Sklep medyczny i wypożyczalnia łóżek elektrycznych. Refundacja wniosków NFZ, PCPR, MOPS, PFRON. Szeroki wybór asortymentu medycznego: artykuły ortopedyczne, rehabilitacyjne, sanitarne i wiele innych.

W naszym sklepie DO KAŻDEGO KLIENTA PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE, zawsze służymy radą, przedstawiamy możliwe opcje zaopatrzenia, zapoznajemy z obsługą sprzętu. Skupiamy się na optymalnym zaspokojeniu TWOICH oczekiwań i potrzeb, mamy dla CIEBIE czas- stawiamy na jakość. PACJENCIE- jesteś dla nas ważny. U nas poczujesz się komfortowo i spędzisz tyle czasu, ile zechcesz. Jako jedyna firma w Polsce otrzymaliśmy od Otto Bock,światowego producenta sprzętu ortopedycznego, puchar i wyróżnienie za profesjonalizm i innowacyjność w sprzedaży. Naszymi klientami są dzieci i dorośli- ludzie różnych wyznań, narodowości, ras i zawodów, w tym policjanci, członkowie brygad antyterrorystycznych, żołnierze, zawodowi sportowcy, prawnicy, lekarze, księża, dziennikarze, biznesmeni, pracownicy administracji państwowej, gwiazdy ekranu i wielu, wielu innych.

WSZYSTKIM zapewniamy pełną dyskrecję, przestrzegamy zasad ochrony danych osobowych i traktujemy z najwyższą uwagą. ARSMED to profesjonalizm, wysoka jakość produktów, fachowa i miła obsługa.

ZAPRASZAMY - Agnieszka i Andrzej (właściciele)
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno