adres:
ul. Energetyków 2
65-720 Zielona Góra
województwo: lubuskie
powiat: Zielona Góra
NIP: 9291738004
rok założenia: 2003
telefony:
kom. 601 685 500
kom. 697 968 102
kom. 603 519 889
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

ConsAllTech s.c. jest  firmą posiadających w swojej ofercie zarządzanie flotą.Ścisła specjalizacja oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte przy instalacji urządzeń GPS w tysiącach pojazdów gwarantują Klientowi rzetelną pomoc przy wyborze odpowiedniego rozwiązania.

 

Oferta:

*Abonamentowy system monitorowania pojazdów - w tym przypadku korzystamy z serwera producenta, na którym gromadzone są wszystkie dane o naszym pojeździe (położenie, prędkość, czas pracy, dodatkowe informacje dotyczące stanu paliwa, temperatury, odłączonej naczepy oraz wiele innych). Do informacji tych mamy dostęp przez 24 godziny na dobę, możemy je uzyskać korzystając z sieci internetowej.

Zaletą tego rozwiązania jest redukcja kosztów wdrożenia jakie ponosi Klient. Nie ma potrzeby instalowania skomplikowanych systemów teleinformatycznych w siedzibie firmy, a poszczególni producenci umożliwiają rozłożenie kosztu urządzenia w opłacie abonamentowej. Najważniejszym atutem systemu abonamentowego jest stały nadzór producenta oraz dynamiczny rozwój poszczególnych rozwiązań.

*Bezabonamentowy system monitorowania pojazddów - drugie rozwiązanie oparte na systemie niezależnym; nie generuje kosztów tytułem opłaty abonamentowej, lecz jest niepolecane przez naszą firmę.

Cały system wdrażany jest u Klienta. Wszelkie dane z urządzenia zamontowanego w pojeździe przesyłane są bezpośrednio do centrum zarządzania znajdującego się w miejscu wyznaczonym przez Klienta. Rozwiązanie to w większości przypadków generowało problemy z utrzymaniem sprawności działania systemu. Jednocześnie dostawcy systemów bezabonamentowych są mało elastyczni na możliwość przystosowania systemu do indywidualnych potrzeb Klienta.

Systemy monitorowania pojazdów w zależności od producenta umożliwiają kontrolę oraz analizę wielu czynników:

1. Rozliczanie kosztów firmy:

w oparciu o analizę efektywności wykorzystania taboru,
w oparciu o opłacalność wykonywanych usług transportowych dla poszczególnych kontrahentów obliczaną na podstawie realnie poniesionych kosztów.

2. Rozliczanie pojazdu ze względu na generowane koszty:

*zużycie oraz ewentualne ubytki paliwa,
*zużycie oleju,
*przeglądy,
*rozliczanie kierowców: 
*dbałość o samochód (przekroczenia dozwolonej prędkości lub obrotów silnika, jazda na poszczególnych biegach itp.),
*przebyta droga (ilość przejechanych kilometrów przez pojazd oraz przez poszczególnych kierowców),
*efektywny czas jazdy w stosunku do czasu przerw,
*bezpieczeństwo pracy – zachowanie czasów odpoczynku,
*kontrola czasu pracy kierowcy pojazdu ciężarowego

Umiejętne dobranie oraz wykorzystanie tak dużej ilości informacji jest rzeczą trudną, lecz niezbędną by móc w pełni dopasować możliwości systemu do indywidualnych potrzeb Klienta. Odpowiedni wybór gwarantuje redukcję kosztów generowanych przez posiadaną flotę pojazdów.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

 
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno