adres:
Trzcianki 102
26-052 Kielce
województwo: świętokrzyskie
powiat: kielecki
NIP: 9591652554
telefony:
kom. 697 593 509
branże:
  • Monitoring
  • Alarmy, zabezpieczenia antywłamaniowe
  • Fotowoltaika
  • Informatyka
  • Telewizja przemysłowa
Adash System - zdjęcie-165336Adash System - zdjęcie-165335Adash System - zdjęcie-165334Adash System - zdjęcie-165333Adash System - zdjęcie-165332Adash System - zdjęcie-165331
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Zajmujemy się instalacją monitoringu, systemów alarmowych, instalacjami elektrycznymi. Ponadto tworzymy strony internetowe.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnosciamu na naszym FanPage`u.

Od początku konsekwentnie i z sukcesami budujemy pozycję solidnego dystrybutora i instalatora systemów security w Polsce. Staramy się zapewnić szeroki asortyment urządzeń telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, a także central telefonicznych oraz rejestratorów rozmów. Dzięki temu potrafimy stworzyć integralny system odpowiedni dla wymagań i potrzeb każdego z Naszych klientów.

Od dłuższego czasu oferujemy z powodzeniem Nasze produkty na portalach aukcyjnych oraz za pośrednictwem sklepu internetowego zdobywając doświadczenie w e-commerce i współpracy z firmami kurierskimi.

Przez kilkanaście ostatnich lat działając prężnie na lokalnym i ogólnopolskim rynku, postanowiliśmy rozpocząć sprzedaż internetową za pośrednictwem sklepu internetowego www.sklep.adash.pl Zdążyliśmy wyrobić sobie renomę, na której teraz możesz polegać!

Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorstwa jak i klientów indywidualnych.

Mając na uwadze pełne zadowolenie klienta, nasza firma zapewnia Państwu fachowe doradztwo, usługi wykonywane terminowo, solidnie i w atrakcyjnych cenach! Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe oraz prywatne firmy.

Nasza oferta:
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno