adres:
ul. Handlowa 7
15-399 Białystok
województwo: podlaskie
powiat: Białystok
NIP: 9662131421
rok założenia: 2008
telefony:
kom. 535 703 707
kom. 537 770 705
branże:
Frezy węglikowe VHM CNCWiertarki magnetycznePiły tarczowe do materiałów drewnopochodnychKammar24.pl - sklep narzędziowy - zdjęcie-36034Kammar24.pl - sklep narzędziowy - zdjęcie-36035Kammar24.pl - sklep narzędziowy - zdjęcie-36036
opis działalności:
W naszej bogatej i różnorodnej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości elektronarzędzia, materiały ścierne, narzędzia ręczne, wiertła oraz frezy, wiertarki magnetyczne, nowoczesne narzędzia pneumatyczne oraz wiele innych niezawodnych produktów, które zadowolą zarówno profesjonalistów, jak również amatorów domowego majsterkowania na najwyższym poziomie. 

 

Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas narzędzia pomiarowe i skrawające, elektronarzędzia Makita i Bosch oraz inne markowe produkty ułatwią Wam wykonywanie codziennych obowiązków lub sprawią, że domowe majsterkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Nasz sklep został stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach z tego powodu nieustannie poszerzamy nasz asortyment włączając do niego innowacyjne narzędzia pomiarowe (suwmiarki, średnicówki, mikrometry, sprawdziany, płytki wzorcowe, czujniki zegarowe i wiele innych), elektronarzędzia Makita, projektowane i tworzone w oparciu o niemalże 100 letnie doświadczenie firmy, jak również narzędzia i osprzęt Bosch słynące z najnowocześniejszych technologii.

Nowością w naszej ofercie są również narzędzia i maszyny do obróbki rur firmy Ridgid oraz stopniowe wprowadzane do oferty piły taśmowe (taśmy tnące) MK Morse jak również niezawodne materiały ścierne firmy SAIT. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty w kategorii narzędzia ręczne gdzie znajdzecie Państwo narzędzia firmy Wera i Knipex.

Dzięki naszej kompleksowej ofercie, atrakcyjnych warunkach współpracy i konkurencyjnych cenach, nasz sklep został doceniony nie tylko przez Klientów z Białegostoku, ale również całej Polski.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno