adres:
ul. Jana III Sobieskiego 1/201
85-060 Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie
powiat: Bydgoszcz
NIP: 9531574483
rok założenia: 1995
telefony:
tel. (52) 345 71 86
kom. 500 059 331
kom. 502 319 566
kamienica w Inowrocławiu 760 pum , pow. całk. 1000 m.kw.Wiejski raj na ziemi - 3 budynki , basen , starodrzew , sad.10 ha - J. Koronowskie , Bory Tucholskie - z planem zagospodarowania.1.6 - 3.0 ha w Rynarzewie na inwestycje - także mieszkaniowe1.3 ha w czemlewie k. Bydgoszczy . Genialne miejsce na własny dom w królestwie lasów i zieleni.Hala 1 ha i 16 ha gruntu z kopalnią kruszywa . - Dla rozsądnych inwestorów
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
OIKOS - najdawniejsza jeszcze, sprzed naszej ery, starohebrajska i grecka nazwa ogniska domowego, ciepła i szczęścia - synonimu domu.

Z estymą dla historii architektury, tradycji i zwyczajów ziemskich - zapraszamy do udziału w obrocie nieruchomościami we wszystkich segmentach tego rynku w Polsce i w Europie. Czekają na Was osoby przyjazne, profesjonaliści w najtrudniejszych kwestiach obrotu nieruchomościami. Doradztwo jest naszym standardem.

Możesz u nas szukać swojego wymarzonego miejsca na ziemi, dobrze inwestować swoje pieniądze, planować dochodowe wynajmy obiektów handlowych i innych, budować hotele, restauracje, biurowce. Jeśli rynek finansowy Cię zawiódł - wstąp do nas!

Możesz, a wręcz powinieneś zadbać o swoją rodzinę, o jej przyszłość. Nawet jeżeli nie jesteś zbyt bogaty i będziesz korzystał z kredytów bankowych i pomocy UE - znajdziesz tu coś odpowiedniego.

Możesz kupować domy, kamienice, tereny inwestycyjne, gospodarstwa rolne - realizować bardzo małe projekty, ale i te największe z korzyścią dla Siebie i pomnażenia Twoich pieniędzy.

Możesz i powinieneś wiązać swoją przyszłość i pieniądze z energią fotowoltaiczną i wiatrową. Dysponujemy lokalizacjami na PV na obszarach od kilku do kilkuset ha. Tę ziemię sprzedajemy i wydzierżawiamy. Zapraszamy poważnych Inwestorów. To jest jeden z nielicznych sektorów gospodarki Narodowej w którym można uzyskać b. dobre wyniki finansowe. Kilka propozycji:
1. 200 ha do wydzierżawienia pod PV - na 29 lat za 10 tys/ha/rok - zaliczka w okresie oczekiwania na PnB min. 1.0 tys zł/rok - woj. kuj.-pom.
2. 250 ha do wydzierżawienia pod PV - na 29 lat za 10 tys/ha/rok - zaliczka w okresie oczekiwania na PnB min. 1.0 tys zł/rok - woj. kuj.-pom.
3. 150 ha do wydzierżawienia pod PV - na 29 lat za 10 tyszł/ha/rok - zal. w okresia oczekiwania na PnB min. 1.0 tys zł /rok - woj. kuj.-pom.
4. 1500 ha do wydzierżaw. pod PV - na 29 lat 8 -10 tys zł/ha/rok - zal. w okresie oczekiwania na PnB min 0.6 tys zł/rok - woj. zach.-pom.
5. 250 ha x 35 tys zł /ha - do zakupu na PV - gł. V i VI kl . - woj. zach.-pom.
6. 140 ha x 37 tys zł/ha - do zakupu na PV - gł. V kl. - południe woj. zach.-pom.
7. 190 ha x 30 tys zł /ha - do zakupu na PV - gł V i VI kl. - woj. pomorskie.
7. 100 ha x 55 tys zł /ha - do zakupu na PV - gł. IV i V kl. - woj. wielkopolskie.
8. 70 ha x 55 tys zł/ha - do zakupu na PV - gł IV i V kl. - woj. lubuskie.

Zastanów się czy teraz i w latach następnych należy kupować ziemię rolną i wręcz funkcjonujące małe i wielkoobszarowe gospodarstwa rolne. Jesteśmy w tej dziedzinie szczególnie dobrym doradcą znanym na rynku ziemi rolnej lecz także w zakresie gruntów podmiejskich. Kilka propozycji:
1. Sprzedaż 30 - 60 tys zł/ ha obszary od 100 - 2000 ha - bonitacja glebowa - zróżnicowana, zróżnicowane również rodzaje użytków, stan uprawianego areału, rejon, skomunikowane i inne - łącznie blisko 100 propozycji.
2. Sprzedaż gruntów inwestycyjnych w największych i tych mniejszych w Polsce pod budownictwo jedn i wielorodzinne, logistykę, markety.
3. Sprzedaż kilku kompleksów gruntowych od kilku do kilkudziesięciu ha wokół Bydgoszczy i Torunia.
4. Sprzedaż kompleksów hotelowych i rekreacyjnych w strefie nadmorskiej, pomorskiej i górskiej - w tym lokalizacje z ważnym planem zagospodaroania.


Nasza historia to ponad 20 lat odpowiedzialnej, pełnej pomysłów pracy, to liczne grono stałych inwestorów i klientów. Wielu z nich stało się naszymi Partnerami. Zapraszamy Państwa do współtworzenia wielkiego i wolnego od ograniczeń rynku obrotu nieruchomościami żyjącego w symbiozie Polski z Europą.

Zapraszamy więc do "Naszego Domu" z Waszymi, własnymi pomysłami i projektami - a już na wstępie zaoferujemy Wam naszych inwestorów, nasze zasoby, pomysły, podpowiedzi, życzliwość i profesjonalizm.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno