Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Bielsko-Biała, śląskie. KANON Nieruchomości - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Barlickiego 25
43-300 Bielsko-Biała
województwo: śląskie
powiat: Bielsko-Biała
NIP: 9372080247
rok założenia: 1998
telefony:
tel. (33) 816 06 40
kom. 500 140 980
kom. 500 333 666
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Kim jesteśmy:

Firma KANON Robert Waluś istnieje od 1998 roku i należy do najbardziej dynamicznych w branży obrotu nieruchomościami na terenie Bielska-Białej i okolic, swoją siedzibę główną zlokalizowaną ma w Bielsku-Białej przy ul. Barlickiego 25. Jej właściciel posiada licencję zawodową pośrednika o numerze 5497 i należy do Bielsko-Katowicko-Częstochowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Nasza oferta:
Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości oraz handlem nieruchomościami. Zapewniamy szybką, fachową i profesjonalną obsługę klienta. Naszą specjalizacją są nieruchomości mieszkaniowe (mieszkania, domy), ale dysponujemy również ofertę działek budowlanych, lokali komercyjnych, powierzchni biurowych itp. Oferujemy Naszym Klientom kompleksową usługę: od wyszukiwania kontrahenta przez przygotowanie dokumentacji prawnej, geodezyjnej i administracyjnej niezbędnej do przeprowadzenia transakcji, pomocy w uzyskaniu kredytów, a kończąc na realizacji samej transakcji. Współpracujemy ze sprawdzonymi notariuszami, rzeczoznawcami i geodetami w celu wykonywania naszych usług na najwyższym poziomie. Naszymi nadrzędnymi celami jest bezpieczeństwo transakcji i satysfakcja klienta z naszych usług. Naszą skuteczność potwierdzają setki zadowolonych klientów i kontrahentów. Dołącz do Nich.

-DOMY I KAMIENICE 
-MIESZKANIA  I APARTAMENTY
-DZIAŁKI I GRUNTY
-NIERUCHOMOŚCI  KOMERCYJNE


ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno