Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zarządzanie nieruchomościami Warszawa, mazowieckie. Markinvest S.A.
adres:
aleja Wilanowska 363 lok. 60
02-665 Warszawa - Mokotów
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 5213733640
telefony:
tel. (22) 857 99 79
opis działalności:
Markinvest SA działa na warszawskim rynku nieruchomości komercyjnych. Świadczy usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami komercyjnymi, księgowości dla obiektów komercyjnych, komercjalizacji nieruchomości, a takze usługi agencji nieruchomości komercyjnych - kompleksowy pilotaż kupna i sprzedaży obiektów.

Spółka przygotowana jest do świadczenia specjalistycznej obsługi technicznej budynków każdego rodzaju, w tym budynków mieszkalnych dla wspólnot mieszkaniowych. Zarządcom i właścicielom obiektów komercyjnych Markinvest proponuje doradztwo w zakresie zarządzania i administrowania, komercjalizacji nieruchomości, obsługi księgowej i podatkowej oraz skutecznej windykacji nieuiszczonych czynszów - w taki sposób, by zachować pozytywne relacje z najemcami.

Markinvest pilotuje też skomplikowane transakcje nabycia i sprzedaży całych obiektów komercyjnych dzieki współpracy ze sprawdzonymi specjalistami od prawa, budownictwa, architektury i finansów. Spółka działa głównie na obszarze Warszawy i województwa mazowieckiego.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno