adres:
ul. Lwowska 48/50
42-202 Częstochowa
województwo: śląskie
powiat: Częstochowa
telefony:
tel./fax (34) 362 07 71
kom. 797 119 197

reklama

opis działalności:
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i sprzedawcą kompresorów oraz sprzętu nurkowego marki:
  • Aerotecnica Coltri,
  • Gastecnica Coltri,
  • Coltri Sub.

Aerotecnica Coltri od wielu lat jest uznanym wytwórcą specjalistycznych kompresorów dla straży pożarnej, przemysłu i branży nurkowej. Są to urządzenia całkowicie zaprojektowane i produkowane w zakładach Coltri. Producent gwarantuje najwyższe parametry jakości i bezpieczeństwa, potwierdzone przez certyfikat ATEX. Sprzedawane przez nas produkty objęte są pełna gwarancją producenta. Zapewniamy również doradztwo, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Doświadczenie i wiedza zdobyta przy projektowaniu i produkcji tych wyspecjalizowanych urządzeń pozwoliły podjąć wyzwanie w skonstruowaniu kompresorów do CNG służących do sprężania gazu ziemnego używanego jako tanie i ekologiczne paliwo do napędzania pojazdów.

AQUADEMIA szkoła nurkowania - prowadzimy szkolenia nurkowe dla początkujących, zaawansowanych oraz szkolenia instruktorskie. Jesteśmy przygotowani do tego aby w profesjonalny sposób wprowadzić Cię w podwodny świat.

Dla certyfikowanych nurków mamy ofertę szkoleń podnoszących kwalifikacje do stopni instruktorskich włącznie, organizujemy szkolenia dodatkowe specjalizacje, a także nurkowania rekreacyjne i wyprawy w te bliższe i dalsze zakątki świata. W naszym sklepie znajdziesz wszystko to, czego każdy nurek potrzebuje.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama