adres:
ul. Rotundy 4
01-340 Warszawa - Bemowo
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 5222338400
rok założenia: 2002
telefony:
tel./fax (22) 665 72 51
kom. 607 777 016
WCN DIVE CLUB - zdjęcie-70332WCN DIVE CLUB - zdjęcie-70333WCN DIVE CLUB - zdjęcie-70334WCN DIVE CLUB - zdjęcie-70335WCN DIVE CLUB - zdjęcie-70336WCN DIVE CLUB - zdjęcie-70337
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Warszawskie Centrum Nurkowe DIVE CLUB  jest  jednym z 14 autoryzowanych centrów PADI w Polsce, zobowiązuje nas to do stałego podnoszenia jakości naszych usług, wspierania działalności federacji i ochrony środowiska naturalnego.

Inicjatywa powstania naszej działalności została oparta na pasji do nurkowania i chęci przekazania tej umiejętności naszym klientom.Dzięki dobremu przygotowaniu w zakresie szkoleń, sprzedaży sprzętu nurkowego jak i turystyki krajowej i zagranicznej, wystawiamy ok. 250 licencji nurkowych rocznie. Nasze centrum reprezentowane jest przez instruktorów nurkowania z pokaźnym stażem w tej dziedzinie, a standard świadczonych przez nas usług jest na wysokim poziomie co jest gwarancją bezpiecznego i komfortowego korzystania w pełni z naszej oferty.

Prowadzimy sprzedaż sprzętu nurkowego wielu renomowanych producentów tj.: Eques, Santi, Dive Rite, Dacor, Poseidon, Kallweit, Seemann Sub, Fa-mi, Aqualung, Technisub, Mares, Apex. Do sprzedawanych produktów zapewniamy fachowe doradztwo jak i profesjonalne zaplecze serwisowe.

Nurkowanie stało się jednym z bardziej popularnych i chętnie uprawianych sportów na całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że należymy do nurkowej społeczności. Mamy też ogromne szczęście, że żyjemy w rejonie bogatym w zasoby naturalne umożliwiające podwodne wyprawy. Jako że w Warszawie brak odpowiednich akwenów, kursy kończymy w naszym pensjonacie na Mazurach

OFERTA SZKOLEŃ Prowadzimy kursy nurkowania w wielu różnych organizacjach, jeżeli szukasz dobrego wyszkolenia w którejś z federacji nurkowych które reprezentujemy to dobrze trafiłeś. W cenie każdego kursu otrzymujesz komplet materiałów do nauki i kompletny sprzęt do kursu, poza wyjazdem weekendowym nie ma żadnych dodatkowych ukrytych kosztów.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że na początku swojej drogi w nurkowaniu nie jesteście w stanie kupić wszystkiego od razu. Niech tymczasowe braki sprzętowe nie zniechęcają Was do aktywnego nurkowania. Mamy dla Was dobrą ofertę dotyczącą wypożyczenia sprzętu. Prosimy Was tylko o to abyście dbali o niego jak o swój.

Zapraszamy
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno