adres:
ul. Słoneczna 5
72-351 Pogorzelica
województwo: zachodniopomorskie
powiat: gryficki
NIP: 7451605861
telefony:
kom. 503 040 711
kom. 502 412 274
tel. (91) 386 31 49
branże:
Kalina Ośrodek Wczasowo-Kolonijny - zdjęcie-64021Kalina Ośrodek Wczasowo-Kolonijny - zdjęcie-64022Kalina Ośrodek Wczasowo-Kolonijny - zdjęcie-64023Kalina Ośrodek Wczasowo-Kolonijny - zdjęcie-64024Kalina Ośrodek Wczasowo-Kolonijny - zdjęcie-64025Kalina Ośrodek Wczasowo-Kolonijny - zdjęcie-64026
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
Dlaczego warto wybrać Nasz Ośrodek ?

HISTORIA FIRMY

Spółka PHU KALINA S.c. B.Kalinowski, I.Kalinowska prowadzi działalność turystyczną od 1999r. Tworzymy miłą i niezapomnianą atmosferę w Naszym Ośrodku oraz sprawiamy, że każdy nasz gość (nawet najmłodszy) poczuje się u nas wyjątkowo.
Pracujemy dla Ciebie i Twojego Dziecka!
Do tej pory mieliśmy przyjemność gościć u Nas ponad 15 000 zadowolonych gości. Pragniemy poinformować, że wielu z naszych klientów ponownie do nas wraca na wypoczynek, co świadczy o dużym zaufaniu i jakości oferowanych usług. 
Cieszymy się, że jesteście z nami!

OFERTA
Dla organizatorów:
-Zielonych szkół
-Kolonii letnich
-Obozów sportowych, integracyjnych
-Konferencji
-Turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych (ośrodek został wpisany do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne)

Oferujemy w naszym Ośrodku nocleg i wyżywienie w okresie od maja do października.
Dodatkowo oferujemy w okresie od maja do października nocleg i wyżywienie dla klientów indywidualnych (w tym rodzin z dziećmi).
Ceny i terminy pobytu w naszym Ośrodku są indywidualnie ustalane stosownie do Twoich potrzeb.

OPIS NIERUCHOMOŚCI, BEZPIECZEŃSTWO
Budynek składa się z 3 kondygnacji nadziemnych. W budynku znajdują się 3,4,5 osobowe pokoje z łazienkami, ogólno dostępne łazienki w holu na każdej kondygnacji, stołówka, 2 sale wypoczynkowe wyposażone w TV przystosowane do prowadzenia dyskotek i zajęć edukacyjnych, sala gimnastyczna oraz duży przestronny hol.
Na terenie nieruchomości dostępne miejsca parkingowe bez dodatkowych opłat.
Nieodłącznym elementem komfortowego wypoczynku dzieci i młodzieży oraz spokoju ich rodziców jest bezpieczeństwo - teren jest ogrodzony, monitorowany i dozorowany 24h. Dodatkowo budynek położony jest w bezpiecznej odległości od drogi.

SMACZNIE I ZDROWO
Posiadamy wykształcenie i doświadczenie w zakresie żwyienia, co sprawia, że przygotowywane przez nas posiłki dla Ciebie i Twojego dziecka są smaczne i zdrowe. Dbamy zarówno o jakość stosowanych produktów, wykwalifikowany personel jak i o estetyczny wygląd podawanych posiłków oraz czystość i przyjemny wygląd stołówki. 
Posiłki (śniadanie i kolacje) w postaci kilku różnych potraw serwujemy na stole szwedzkim, co umożliwia Tobie i Twojemu dziecku ułożenie posiłku z uwzględnieniem własnych upodobań kulinarnych.  

PRZYJAZNE OTOCZENIE
Bogata strefa zieleni, cała działka (ok. 2 ha) porośnięta lasem sosnowym, który w połączeniu z morskim klimatem tworzy specyficzny mikroklimat doskonale poprawiający samopoczucie oraz wspomagający leczenie chorób układu oddechowego. Pogorzelica słynie z szerokich piaszczystych i czystych plaż.
Urokliwy pejzaż sprawia, że jest to idealne miejsce do spokojnego wypoczynku dla Ciebie i Twojego dziecka.  

REKREACJA
Ośrodek Kalina zapewnia Tobie i Twojemu dziecku możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu jak i wenątrz budynku- plac zabaw przed budynkiem, boisko do piłki siatkowej (w tym boisko do piłki plażowej) i koszykówki, sala gimnastyczna o wymiarach 25x12x17, stół do tenisa stołowego, stół do bilarda, cymbergaja. Zapewne sport zapewni Twojemu dziecku wiele emocji, przyjaźni i zdrowia. To niezwykle ważne w budowaniu miłej atmosfery podczas wspólnego wypoczynku. 

DODATKOWE ATRAKCJE
Gdy już nasi mali goście się zmęczą wysiłkiem fizycznym na świeżym powietrzu, zapewniamy Twojemu dziecku możliwość odpoczynku w jednej z dwóch sal lub holu z wygodnymi kanapami, wyposażonymi w TV, odtwarzacz DVD oraz konsole do gier PSP. Ww. sale przystosowane są także do organizowania dyskotek.
Alternatywą jest spędzenie wieczoru przy ognisku w miesjcu specjalnie do tego przygotowanym na terenie Ośrodka.
W holu głównym zapewniamy dostęp do WI-FI.

NIE ZWLEKAJ Z REZERWACJĄ MIEJSC. PAMIĘTAJ, ŻE LIMIT MIEJSC W NASZYM OŚRODKU JEST OGRANICZONY. 
A  ZATEM DO ZOBACZENIA!
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno