adres:
ul. Sielecka 63
42-500 Będzin
województwo: śląskie
powiat: będziński
NIP: 6441019641
rok założenia: 1995
telefony:
kom. 661 622 100
kom. 601 850 199
kom. 505 390 689
branże:
Heatmasters Poland Sp. z o.o. - zdjęcie-9883Heatmasters Poland Sp. z o.o. - zdjęcie-9884Heatmasters Poland Sp. z o.o. - zdjęcie-9885Heatmasters Poland Sp. z o.o. - zdjęcie-9886Heatmasters Poland Sp. z o.o. - zdjęcie-9887Heatmasters Poland Sp. z o.o. - zdjęcie-9888
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Heatmasters Poland Sp. z o.o. to firma, której głównym profilem działalności jest cieplna obróbka metali. Firma posiada niezbędne doświadczenia, zezwolenia i sprzęt w zakresie podgrzewania do spawania i obróbki cieplnej pospawalniczej w Europie.

Nasza załoga jest wyspecjalizowana w  pracy w trudnych warunkach i takich miejscach jak elektrownie atomowe, rafinerie czy w obiektach przemysłu chemicznego.

Nasz zakres usług obejmuje obróbkę cieplną w piecach, która odbywa się w siedzibie naszej firmy. Posiadamy piece dużych rozmiarów, dzięki czemu zamówienia w 90% realizujemy tego samego lub następnego dnia (roboczego).

Wykonujemy też obróbkę cieplną na budowach, która jest możliwa dzięki zaawansowanym technologicznie przenośnym urządzeniom. Obróbka cieplna miejscowa wykonywana jest często na rurociągach i elementach konstrukcyjnych.

Dostosowujemy się do potrzeb klienta, dlatego posiadamy piece tymczasowe, które umożliwiają nam wykonywanie usług u klienta na wielkich elementach, które nie mieszczą się w standardowych piecach. Używane są do nich modułowe panele ścienne, którymi obudowuje się obiekt obrabiany cieplnie. Używamy gazu, dlatego nie ogranicza nas dostępność energii elektrycznej.

Prowadzimy serwis posprzedażowy
. Po sprzedaży troszczymy się o sprzęt od początku do końca. Oferujemy także usługi konserwacji i modernizacji sprzętu i pieców innych producentów. Ponadto wynajmujemy nasze zasoby. W ofercie posiadamy urządzenia do obróbki cieplnej. Są one automatyczne i półautomatyczne. Oprócz tego znajdą Państwo elementy do podgrzewania oporowego kierowane są do użytku profesjonalnego.

Posiadamy też systemy sterowania (sterowniki). Połączenie między sterownikiem a komputerem może być przewodowe lub bezprzewodowe. Długość zasięgu jest indywidualna i zależy od urządzenia.

Heatmasters regularnie organizuje szkolenia dla użytkowników w naszej siedzibie lub siedzibie klienta. Podczas praktycznego szkolenia operatorzy poznają wszystkie korzyści wynikające z użytkowania najnowocześniejszego sprzętu Heatmasters.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno