adres:
Tajęcina 110
36-002 Jesionka
województwo: podkarpackie
powiat: Rzeszów
NIP: 8133485414
rok założenia: 2006
telefony:
tel. (17) 863 77 77
fax (17) 863 73 99
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

Oferta firmy Adamet usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroka gama produktów, takich jak wysokiej jakości blachy aluminiowe, blachy mosiężne, blachy miedziane, a także rury mosiężne o różnych wymiarach, pozwala na bezproblemową realizację każdego zamówienia. Ogromne zróżnicowanie dostępnego asortymentu i profesjonalny zespół pracowników umożliwiają zapewnienie niezwykle korzystnych rozwiązań wszystkim kontrahentom.

Metale kolorowe to specjalność firmy – jako lider w branży, Adamet zapewnia nie tylko wszechstronną obsługę z zakresu skupu i sprzedaży metali kolorowych, ale także proponuje fachowe cięcie na wymiar taśm aluminiowych, blach mosiężnych i miedzianych. Nietypowe wymiary i stopy metali kolorowych, wycinanie niestandardowych kształtów z blach – to wszystko są w stanie zrealizować wykwalifikowani pracownicy firmy.

Szukają Państwo skupu złomu w województwie podkarpackim? Firma Adamet profesjonalnie zajmie się odbiorem złomów i ich przetransportowaniem ze wskazanej lokalizacji – taka usługa to gwarancja terminowego odbioru i korzystnej ceny. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące np. aluminium 2017, aluminium 7075, blach aluminiowych ryflowanych, laminowanych lub anodowanych, zachęcamy do kontaktu z pracującymi w firmie ekspertami, którzy udzielą rzetelnych odpowiedzi i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące metali kolorowych.


NASZE PRODUKTY:

- Materiały niestandardowe

- Pręty

- Brązy

- Taśmy

- Pofile

- Rury

- Blachy

- Żeliwo

 

 

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno