adres:
ul. Centralna 27
05-816 Opacz-Kolonia
województwo: mazowieckie
powiat: pruszkowski
NIP: 5222572372
rok założenia: 2000
telefony:
tel. (22) 759 62 00
fax (22) 759 63 44
branże:
APX Technologie Sp. z o.o. - zdjęcie-54199
www:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
APX Technologie Sp. z o.o. jest spółką działająca w trzech branżach: sprzedaż obrabiarek CNC, produkcja wyposażenia maszyn i kooperacja w zakresie obróbki części, min. dla przemysłu lotniczego.

Obrabiarkowa oferta handlowa zawiera: Japońskie obrabiarki FANUC, MAKINO zapewniające bezkompromisową, jakość zarówno maszyn jak i wykonywanych na nich części. Dla firm poszukujących obrabiarek wielko-gabarytowych mamy szeroka ofertę hiszpańskiej firmy CORREA producenta dużych centrów obróbkowych szczególnie cenionych w rozwiązaniach dla energetyki. Pamiętając o masowym odbiorcy - bardzo ważnym na polskim rynku - ofertę uzupełniają obrabiarki producentów tajwańskich firm HARTFORD, GOODWAY, PROTH oraz innych szczegółowo opisanych na naszej stronie www.apx.pl

APX Technologie jest właścicielem Zakładu Produkcyjnego w Ciencisku k/Bydgoszczy produkującego wyposażenie do ww. obrabiarek. Są to miedzy innymi: oprawki zaciskowe, oprawki VDI, tuleje redukcyjne, kły i trzpienie frezarskie. Oferowana jakość produktów potrwierdzona jest certyfikatami PN-EN ISO 9001 w zakresie "Obróbka i sprzedaż wyrobów obróbki skrawaniem oraz produkcja oprzyrządowania". Oferujemy swoim klientom produkcję wysokiej jakości części mechanicznych, wg dostarczonej jak i własnej dokumentacji, zarówno z materiału powierzonego jak i własnego: stali nierdzewnych i stopów aluminium. Wśród detali produkowanych przez APX Technologie są głównie elementy mechaniczne np. korpusy pomp, pierścienie, kołnierze i śruby. Posiadane przez nas główne obrabiarki produkcyjne to tokarki i frezarki numeryczne renomowanych firm HARTFORD, MORI SEIKI i FANUC, nowe i o krótkim okresie eksploatacji. Dzięki posiadanemu parkowi maszynowemu oraz organizacji technologiczno-produkcyjnej, zapewniamy wykonanie zleconych elementów zgodnie z wymaganiami jakościowymi i kontraktowymi odbiorców. 

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno