adres:
ul. Piłsudskiego 2
14-100 Ostróda
województwo: warmińsko-mazurskie
powiat: ostródzki
NIP: 7411000040
rok założenia: 1992
telefony:
tel. (89) 646 97 23
fax (89) 646 97 23 w.11
kom. 600 090 925
kom. 600 090 921
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Nasza oferta:

System BOX_ID

System Kontroli BOX_ID jest narzędziem wspomagającym kontrolę rzetelności wykonywania obowiązków przez pracowników. Podstawowym składnikiem systemu jest czytnik lub grupa czytników punktów kontrolnych (nie ma limitu co do ilości używanych czytników).

To niewielkie a jednocześnie zaawansowane technologicznie urządzenie przekazywane jest pracownikowi udającemu się w miejsce pełnienia obowiązków. Zadaniem pracownika jest zbliżenie włączonego czytnika do punktu kontrolnego w danym miejscu o danej porze. Zapamiętane przez czytnik odczyty będą świadczyły, że dany pracownik był w danym miejscu o określonej godzinie. Zebrane w ten sposób dane są następnie przesyłane do programu komputerowego, gdzie następuje ich analiza i akwizycja.


Czytnik punktów kontrolnych

Czytnik BOX_ID jest nowoczesnym, prostm w obsłudze urządzeniem elektronicznym (wyglądem i rozmiarami podobnym do pilota TV), którego zadaniem jest gromadzenie informacji o miejscu, dacie i godzinie przybycia patrolu agencji ochony, odbioru nieczystości, opróżniania skrzynek pocztowych, do punktów kontrolnych na wyznaczonej trasie. Czytnik jest podstawowym elementem Systemu Kontroli BOX_ID.


Oprogramowanie


Bezpłatny program komputerowy, dostarczany wraz z czytnikiem lub zestawem czytników punktów kontrolnych BOX_ID-2, posiada bogaty zestaw opcji sterujących całością Systemu Kontroli BOX_ID. Za pomocą opcji zawartych w aplikacji pod system Windows można:

- kontrolować i modyfikować parametry czytnika

- śledzić występowanie zdarzeń za pomocą rejestru zdarzeń

- dodawać, modyfikować, usuwać trasy i przynależne do nich punkty kontrolne

- pobierać/przesyłać wybrane trasy wraz z punktami kontrolnymi z/do czytnika

- dodawać, modyfikować, usuwać obiekty

- pobierać/przesyłać wybrane obiekty z/do czytnika

- dodawać, modyfikować, usuwać użytkowników

- pobierać/przesyłać wybranych użytkowników do czytnika

- analizować odczyty pobrane z czytnika

- drukować raporty, harmonogramy, rozliczenia, rejestry

- dodawać, modyfikować, usuwać operatorów programu

- przesyłać wybranych użytkowników do czytnika

- wykonywać/odtwarzać kopie bezpieczeństwa


Identyfikatory

Transpondery RFID to specjalistyczne urządzenia elektroniczne, posiadające w swoim wnętrzu układ scalony z zaprogramowanym w procesie produkcyjnym, niepowtarzalnym numerem identyfikacyjnym. Układ ten, zasilany jest energią dostarczaną przez czytnik za pośrednictwem fal elektromagnetycznych. Fale te, służą także jako nośnik informacji (numeru identyfikacyjnego) w drodze od transpondera RFID do czytnika. Transpondery RFID dostępne na rynku działają na tej samej zasadzie a różnią się między sobą sposobem wykonania (obudowania). W zależności od konkretnych potrzeb, mamy do wyboru różne typy transponderów RFID, w postaci:

- standardowych kart ISO (uniwersalne)

- standardowych kart ISO na podkładce (zalecane jako identyfikatory punktów kontrolnych, np. w skrzynkach pocztowych)

- pogrubionych kart z otworem mocowania uchwytu (zalecane jako identyfikatory tras i/lub użytkowników)

- breloczka z karabińczykiem (zalecane jako identyfikatory użytkowników)

- krążków samoprzylepnych różnej średnicy (zalecane jako identyfikatory punktów kontrolnych)

- krążków z otworem mocującym


Od użytkownika zależy, który z przedstawionych typów transponderów RFID zastosuje do wybranych celów (jako identyfikatory użytkowników, tras, punktów kontrolnych). Warto zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie dostępne typy transponderów RFID są odporne na warunki atmosferyczne.


Akcesoria

Zadaniem interfaceu komunikacyjnego, podłączanego do portu USB komputera jest przesyłanie i pobieranie informacji do/z czytnika za pośrednictwem fal podczerwonych w standardzie IRDA SIR (115,2 kb). Istnieje możliwość korzystania z własnego interfaceu komunikacyjnego (np. wbudowanego fabrycznie do notebooka) pod warunkiem prawidłowego zainstalowania stosownych sterowników systemowych.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno