Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Sklep judo Warszawa, mazowieckie. GLOBTEL Mariusz Winnicki - Judo Market - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Bernardyńska 25
02-904 Warszawa - Mokotów
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 1130484511
rok założenia: 1998
telefony:
kom. 600 948 961
kom. 600 331 144
branże:
GLOBTEL Mariusz Winnicki - Judo Market - zdjęcie-17173GLOBTEL Mariusz Winnicki - Judo Market - zdjęcie-17174GLOBTEL Mariusz Winnicki - Judo Market - zdjęcie-17175GLOBTEL Mariusz Winnicki - Judo Market - zdjęcie-17176GLOBTEL Mariusz Winnicki - Judo Market - zdjęcie-17177GLOBTEL Mariusz Winnicki - Judo Market - zdjęcie-17178
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Judomarket.pl to dynamicznie rozwijający się internetowy sklep, który specjalizuje się w oferowaniu kompleksowego wyposażenia do sportów walki, ze szczególnym naciskiem na Judo. Sklep ten jest idealnym miejscem dla zawodników, trenerów oraz entuzjastów Judo, którzy poszukują wysokiej jakości sprzętu oraz akcesoriów związanych z tą dyscypliną sportu.

Kluczowym produktem w ofercie Judomarket.pl są judogi, czyli tradycyjne stroje używane w Judo. Judogi dostępne w sklepie są starannie dobrane, by sprostać wymaganiom zarówno początkujących jak i zaawansowanych judoków. Szeroki asortyment obejmuje judogi różnych marek, w tym renomowanego producenta Danrho, znanego z wysokiej jakości i trwałości swoich produktów. Te specjalistyczne stroje są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania oraz potrzeb zawodników, co pozwala na wybór idealnie dopasowanego kimona, niezależnie od stopnia zaawansowania użytkownika.

Pasy do judo, to kolejny istotny elementem oferty sklepu. Oferowane pasy są dostępne w różnych kolorach i długościach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych wymagań i poziomów zaawansowania w Judo. Pas jest symbolem postępu i osiągnięć w tej dyscyplinie, dlatego jego wybór jest niezwykle ważny dla każdego judoki.

Sklep proponuje również szeroką gamę koszulek judo, które są nie tylko praktyczne, ale również pozwalają wyrazić pasję do Judo. Te koszulki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniając komfort i wygodę zarówno podczas treningów, jak i w codziennym użytkowaniu.

Dodatkowo, Judomarket.pl oferuje różnorodne gadżety judo, które są idealne dla fanów tego sportu. W asortymencie znajdują się między innymi breloczki, torby, naklejki, i wiele innych akcesoriów, które pozwalają na pokazanie swojego zamiłowania do Judo.

Judomarket.pl to sklep, który dzięki swojej szerokiej ofercie i zaangażowaniu w promowanie Judo, stał się jednym z głównych punktów zaopatrzenia dla miłośników tego sportu w Polsce. Jego oferta jest ciągle rozwijana i dostosowywana do potrzeb rynku, co czyni go idealnym miejscem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych judoków.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno