adres:
ul. Głuszyna 19
60-332 Poznań - Grunwald
województwo: wielkopolskie
powiat: Poznań
rok założenia: 1993
telefony:
kom. 602 198 630
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma P.H.U.B. EFEKT funkcjonuje od 1993 roku.
Specjalizujemy się w budowaniu ogrodzeń klinkierowych i granitowych.

Proponujemy kompleksową obsługę w zakresie zagospodarowania terenu przy Państwa posesji , współpracujemy z rzetelnymi firmami ślusarskimi i brukarskimi. Nasze prace wykonujemy na terenie całego kraju.

W porównaniu z Konkurencją nasza praca jest sprawna i na profesjonalnym poziomie co sprawia, że korzystanie z naszych usług to prawdziwa przyjemność.

Do wykonywanych prac używamy materiałów sprawdzonych i odpornych na warunki atmosferyczne, co pozytywnie wpływa na trwałość finalnego produktu.

Efekty naszej pracy możecie Państwo zobaczyć w GALERII na stronie www.phubefekt.pl.
Więcej informacji uzyskacie Państwo pod nr kom. 602 198 630. Zapraszamy do współpracy.


 Efekt,  poznań, wielkopolska, ireneusz ziółkowski, wykonawstwo ogrodzeń, wykonanie ogrodzeń, ogrodzenia, wykonanie ogrodzeń klinkierowych, wykonanie ogrodzeń granitowych, ogrodzenia klinkierowe, ogrodzenia granitowe, ogrodzenia z klinkieru, ogrodzenia z granitu, bramy, bramy kute, przęsła, przęsła kute, bramy stalowe, przęsła stalowe, kraty, ogrodzenia, ogrodzenie, mała architektura, elewacje, elewacje klinkierowe, wykończenia elewacyjne, brukarstwo, brukowanie podjazdów, podjazdy, brukowanie chodników, brukowanie ścieżek, kompleksowe wykonawstwo ogrodzeń, urządzanie ogrodów, urządzanie terenów przydomowych, urządzanie terenu posesji, budowa murków pod ogrodzenia, stawianie murków ogrodzeniowych, murki ogrodzeniowe z klinkieru.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno