Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Okna i drzwi drewniane Gryfów Śląski, dolnośląskie. PPHU MAX Maksymilian Król - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Targowa 2
59-620 Gryfów Śląski
województwo: dolnośląskie
powiat: lwówecki
NIP: 6161215766
telefony:
tel. (75) 781 10 49
kom. 607 835 153
branże:
PPHU MAX Maksymilian Król - zdjęcie-47563PPHU MAX Maksymilian Król - zdjęcie-47564PPHU MAX Maksymilian Król - zdjęcie-47565PPHU MAX Maksymilian Król - zdjęcie-47566PPHU MAX Maksymilian Król - zdjęcie-47567PPHU MAX Maksymilian Król - zdjęcie-47568
opis działalności:
Produkujemy okna i drzwi drewniane zarówno na rynek krajowy jak również rynki Unii Europejskiej.
Nasze okna drewniane są montowane w nowo budowanych obiektach jak również w zabytkowych pałacach i kamienicach gdzie wymogiem klienta jest funkcjonalność i trwałość na najwyższym poziomie przy zachowaniu szczegółów wyglądu okna zabytkowego. Na realizację tego typu zamówień pozwala nasze wieloletnie doświadczenie co w połączeniu z najwyższej klasy rzemieślnikami gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów jak również wykonanie dowolnego zamówienia w konkurencyjnych cenach.

Dzięki nowoczesnej technologii produkcji oraz zastosowaniu najwyższej jakości materiałów produkowana przez nas drewniana stolarka otworowa cechuje się eleganckim wyglądem ale przede wszystkim trwałością i funkcjonalnością. Nasze okna drewniane posiadają aprobatę techniczną ITB jak również Europejski Certyfikat CE.

W naszej ofercie znajda Państo również okna PCV i alumioniowe wiądącego na rynku producenta firmy "Okna Rąbień Sp. z o.o." jak również rolety, roletki materiałowe i moskitiery firmy "Portos" w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oferujemy również schody drewniane, parapety drewniane i PCV oraz usługi stolarskie.

OFERTA

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno