adres:
ul. Błękitna 72
04-663 Warszawa - Wawer
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 5240315214
rok założenia: 1993
telefony:
tel. (22) 810 02 30
kom. 509 048 412
branże:
  • Okna
  • Drzwi
  • Bramy, kraty, ogrodzenia
  • Podłogi - parkiety, posadzki, panele
opis działalności:
FINISHDOM

Sklep internetowy finishdom.pl jest odpowiedzią na dzisiejsze zapotrzebowanie klientów poszukujących wyposażenia do swojego domu, mieszkania, łazienki. W odróżnieniu od wielu innych jesteśmy firmą posiadająca własny salon ekspozycyjny wyposażenia łazienek, płytek ceramicznych, drzwi lokalowych, podłóg drewnianych oraz paneli podłogowych z własną bazą magazynową. Korzystając z naszego sklepu i dokonujac zakupów znajdziecie oparcie w osobach które potrafią doradzić przy konfiguracji zamówienia.

Oferujemy: ALMAX

Firma działa od 1993 roku. Oferta nasza zawiera kompletny zakres wykończeniowy mieszkań. Dział wyposażenia łazienek to glazura, terakota, gresy, armatura, ceramika sanitarna, kabiny, wanny, meble łazienkowe, akcesoria łazienkowe. Dział drzwi i podłóg Ruck Zuck to nowa jakość obsługi klientów. Jesteśmy pierwszym punktem na terenie Warszawy z tak bogata ofertą firmy Classen. Duża ekspozycja drzwi oraz bardzo bogata oferta paneli i podłóg drewnianych zadowoli większość. Obsługujemy klientów indywidualnych i hurtowych. Świadczymy usługi wykonawcze i montażowe dla towarów zakupionych u nas.

Oferujemy:

CLASSEN - drzwi, podłogi

Classen jest wiodącą i najszybciej rozwijającą się firmą produkującą wyroby drewniane i drewnopochodne w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Oferta firmy obejmuje:

  • podłogowe panele laminowane,
  • skrzydła drzwiowe wewnątrzlokalowe, przeciwpożarowe i ościeżnice,
  • system montażu paneli na ścianie: Gekko,
  • listwy przypodłogowe,
  • fronty meblowe

Firma powstała w 1963 roku w miejscowości Kaisersesch w Niemczech, gdzie mieści się jedna z fabryk Classen oraz główna centrala firmy. Druga z niemieckich fabryk zlokalizowana jest w mieście Baruth.

OKNA DRUTEX - zajmujemy się sprzedażą i montażem okien renomowanej firmy Drutex.

BRAMY I ROLETY KRISPOL

Świadczymy usługi montażu. Oferujemy sprzedaż ratalną. Zapraszamy na nasze strony internetowe:
www.finishdom.pl
www.almax.pl

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno