adres:
ul. Szczawińska 38
95-100 Zgierz
województwo: łódzkie
powiat: zgierski
NIP: 7322165638
rok założenia: 1995
telefony:
tel. (42) 717 75 49
fax (42) 715 04 67
branże:
  • Okna
  • Drzwi
  • Parapety
  • Żaluzje, markizy, rolety
Producent okien plastikowychOkna PCVProducent okien PCVFabryka okien ZgierzProducent okien Pcv z profili ALUPLSTGięcie łuków okiennych na wymiar.
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Drodzy klienci,

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą dotyczącą stolarki PCV, gięcia łuków (m.in.: wypukłych, koszowych, gotyckich, pełnych, etc.) oraz okleinowania profili z tworzywa i aluminium (zarówno na potrzeby stolarki PCV jak i listew przypodłogowych czy maskownic do żaluzji i roletek). Zapraszamy do współpracy.

Znajdziecie tu Państwo zarówno informacje o oferowanych przez nas produktach, jak też kilka słów o samej firmie, jej lokalizacji. Udostępniamy stosowną mapkę - jak nas znaleźć - w województwie i na terenie Zgierza. Staramy się także udostępniać Państwu możliwie najbardziej aktualne naszych produktów. Oferujemy konkurencyjne ceny!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi i okna pcv, drzwi aluminiowe, rolety, parapety, roletki materiałowe, żaluzje jak również wiele dodatków do samych okien (rodzaje szyb, elementy okuć, etc.) - więcej informacji pod nr tel (042) 717 75 49. Dla nas najważniejszy jest Klient, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby nasze działania były skuteczne i przynosiły oczekiwane rezultaty. Gwarancją jakości naszych produktów są ich składowe komponenty, sprowadzane od potentatów na rynku europejskim.

Oferujemy Państwu okna PCV firm ALUPLAST oraz SCHUCO, uznanych w Europie producentów profili. Co najważniejsze nie zawierają one substancji toksycznych, są produkowane z wysokoudarowego, niespienionego PCV, a to pozwala na zachowanie idealnie białego koloru na długie lata eksploatacji. Profile PCV izolują ciepło (k=1,1-1,4 W/m K) i hałas (dB 30-39). Wszystkie oferowane systemy posiadają atesty ITB i PHZ dopuszczające stosowanie okien w obiektach użyteczności publicznej, służby zdrowia i placówkach oświatowo-wychowawczych. Nasze okna zaopatrujemy w okucia firmy WINKHAUS.

Zapraszamy do nas zarówno indywidualnych klientów pragnących zakupić oferowane przez nas okna PCV oraz drzwi, jak i duże firmy które są zainteresowane kupnem - DANKAR wykonał wiele trudnych realizacji na terenie całego kraju i mamy na tym polu duże doświadczenie. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny - pozwoli to na szybki i elastyczny przekaz informacji.

Każdej zainteresowanej naszą ofertą Firmie i Klientowi, udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na ewentualne zapytania. Wszelkie działania planujemy w ten sposób, by procentowały w przyszłości. Staramy się przewidzieć zachowania rynku i odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, którym prócz konkurencyjnych wyrobów, oferujemy wiarygodność, fachowość i doświadczenie.

Oferta


Aluplast Sp. z o.o.
jest największym na rynku polskim dostawcą systemów okiennych z pvc. Okna i drzwi z pvc w oparciu o oferowane przez firmę systemy wykonuje obecnie w Polsce ponad 200 autoryzowanych producentów. Polska spółka grupy aluplast została utworzona w 1995 roku w Poznaniu. Zatrudniająca początkowo zaledwie 8 osób firma szybko osiągnęła obrót na poziomie 4 mln PLN. Po fuzji z firmą Intertec Bydgoszcz, jaka miała miejsce w 1997 roku, podjęto decyzję o ulokowaniu linii do ekstruzji profili właśnie w Bydgoszczy.

Firma Aliplast powstała w 2002 roku przy udziale belgijskiego koncernu Aliplast, który od 1984 roku zajmuje się produkcją systemów aluminiowych. W wyniku zawiązania spółki powstała w Polsce sieć dystrybucji oraz linia produkcyjna systemów aluminiowych Aliplast. Od początku swojej działalności polski Aliplast postawił na ekspansywny rozwój, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanego produktu oraz opracowywania nowych rozwiązań w systemach profili aluminiowych. Na początku swej działalności Aliplast zatrudniał 15 osób, obecnie w firmie pracuje 70 pracowników. Dynamika sprzedaży, zwiększająca się wciąż lista odbiorców z Polski, a także Europy zostały zauważone na rynku. Aliplast jest laureatem wielu wyróżnień i nagród przyznanych przez organizacje branżowe i biznesowe.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno