adres:
ul. Bodycha 97 Reguły
05-816 Michałowice
województwo: mazowieckie
powiat: pruszkowski
NIP: 5213111424
rok założenia: 1995
telefony:
tel./fax (22) 723 78 11
branże:
Zasuwka drzwiowa 384 AMIG, mosiądzowanaZawias wpuszczany ECLIPSE, chrom matZamek wpuszczsny DELTA na wkładkę, w zestawie zaczep, kolor: nikiel satyna, dormas: 50mm, czoło: 160x20mmKlamka 101P AMIG do drzwi pokojowych, czarna seria, rustykalnaWspornik, podpórka LEONARDO, beżKółko 2502 AMIG gumowe, szare
opis działalności:
Agas Sp. z o.o. jest firmą handlową, istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Wieloletnia działalność w branży okuć budowlanych i meblowych, pozwoliła nam zgromadzić doświadczenie w sprzedaży wyspecjalizowanych grup produktów.
Firma została założona przez Agnieszkę Gilińską-Veitch i do dzisiejszego jest z powodzeniem przez nią zarządzana.
Od chwili powstania staliśmy się jednym z wiodących dostawców okuć budowlanych i meblowych w kraju. W swojej ofercie posiadamy również: produkty z branż pokrewnych tj. artykuły ogrodnicze, odzież ochronną, artykuły i osprzęt elektryczny, akcesoria malarskie, elementy dekoracyjne okien i drobne AGD. Nasze produkty charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność, a wyróżnia je doskonała jakość i przystępna cena.

Chęć ciągłego doskonalenia oferty i dostosowania jej do potrzeb rynku skłania nas do wprowadzania nowych produktów od licznych dostawców z Europy są to: Okucia do okien skandynawskich, Okucia do okien angielskich, Klamki włoskie.
Jesteśmy bezpośrednim reprezentantem w Polsce producentów z Hiszpanii, Włoch oraz Dani.  Do grona naszych dostawców należą firmy:  AMIG, AGB, IPA, TESA, FIMET, BOLIS  i inni partnerzy z którymi rozwijamy współpracę.

Sukcesywnie powiększamy swoją ofertę osiągając liczbę ponad 11 tysięcy pozycji asortymentowych, z czego jesteśmy bardzo dumni. Tak szeroki wybór produktów pozwala nam zaopatrywać kompleksowo firmy o różnym profilu działalności. Większość asortymentu jesteśmy w stanie dostarczyć do każdego miejsca w kraju w przeciągu 48 godzin.

Solidność, gotowość do sprostania nietypowym zamówieniom sprawiły, iż zostaliśmy docenieni przez największe hurtownie w Polsce, sieci marketów samoobsługowych oraz przez coraz większą grupę  producentów stolarki otworowej od najmniejszych do największych wytwórców w Polsce.  Działalność firmy nie ogranicza się tylko do rynku krajowego. Prężnie działający dział exportu rozwija sprzedaż również na rynkach zagranicznych. Firma posiada swoich odbiorców na Litwie, Łotwie, Estonii, Słowacji, Mołdawii, Rumuni, Ukrainie, Białorusi i Rosji.

Od początku działalności firmy, naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta. Staramy się realizować to  poprzez zaoferowanie wysokiej jakości produktów, otwartość na negocjacje cen, terminów płatności, jak również stały kontakt z partnerem handlowym i spełnianie jego oczekiwań. Warunki handlowe ustalamy z klientem indywidualnie poprzez naszych aktywnych handlowców.

Nasza firma prowadzi ciągły rozwój obsługi klienta poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych. W 2007 roku rozpoczęliśmy z dużym powodzeniem wymianę dokumentów handlowych w formie elektronicznej za pomocą systemu EDI. Sukcesywnie będziemy powiększać grono naszych klientów, do których faktury będą docierać w taki sposób.
Dla Państwa wygody stworzyliśmy stronę internetową za pomocą, której można w łatwy sposób wyszukiwać informacje, dotyczące naszego asortymentu: www.agas.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów detalicznych, uruchomiliśmy nowoczesny sklep internetowy www.sklep.agas.pl.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno