adres:
ul. Sadowa 10
19-300 Ełk
województwo: warmińsko-mazurskie
powiat: ełcki
NIP: 8481793715
rok założenia: 2016
telefony:
kom. 731 661 499

reklama

opis działalności:
Przewóz chorych, transport medyczny, transport sanitarny, przewóz niepełnosprawnych. Nasza firma działa na na terenie całej Polski i Europy, UK, w dzień oraz w nocy, 365 dni w roku, 24/7. Zawsze chętni do pomocy i zaangażowani w swoją pracę, która jest dla nas pasją. SZYBKI I BEZPIECZNY TRANSPORT MEDYCZNY.
Dbamy o fizyczny komfort przejazdu i poczucie bezpieczeństwa osoby, którą zabieramy do naszego ambulansu. Do celu docieramy optymalnie opracowaną trasą, która nie naraża przewożonej osoby na niepotrzebne wstrząsy i nieprzyjemności. Decydując się na nasze usługi, macie Państwo pewność, że otrzymacie Profesjonalny Transport Medyczny. Rejonem naszego działania jest Ełk, Polska, a nawet cała Europa. Realizujemy regularnie Międzynarodowy Transport Medyczny, przewożąc Pacjentów z lub do Niemiec, Belgii, Holandii, Francji, Włoch, Austrii, Danii czy Wielkiej Brytanii.
Na co dzień świadczymy również Przewóz Chorych lub Niepełnosprawnych między miastami Polski, odwiedzając Lublin, Białystok, Rzeszów, Olsztyn, Gdańsk, Elbląg, Bydgoszcz, Poznań, Kraków, Suwałki, Szczecin, Gliwice czy Ostrołęka. Ambulans jest wyposażony w ogrzewanie, klimatyzację, wentylację przedziału medycznego. Instalacja elektryczna (możesz naładować telefon, tablet) lub podłączyć w każdym momencie :) Na terenie Ambulansu znajduje się bezprzewodowe WiFi, radio. Prywatny transport medyczny i sanitarny dla klientów indywidualnych zawsze w komfortowych warunkach. Jeśli potrzebujesz pilnego Transportu Medycznego.

Gwarantujemy:
  • Możliwie najszybszą realizację zlecenia
  • Możliwość towarzyszenia bliskiej osoby
  • Wykwalifikowany i wyrozumiały personel
  • Profesjonalny sprzęt medyczny
  • Karetki w bardzo dobrym standardzie
  • Wnoszenie i znoszenie W CENIE!
  • Miłą i cierpliwą obsługę medyczną
  • Pomagamy w formalnościach

Zabierzemy twój wózek inwalidzki i rzeczy podręczne. A także możliwość darmowego towarzyszenia bliskiej osoby (całkowicie za DARMO!).
DO TWOJEJ DYSPOZYCJI 24/7. TY DZWONISZ, MY PRZYJEŻDŻAMY.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama