adres:
ul. Łazarza 17
31-530 Kraków - Śródmieście
województwo: małopolskie
powiat: Kraków
NIP: 6761257023
telefony:
tel. (12) 626 52 76
fax (12) 636 52 55
kom. 785 112 112
branże:
Trans-Med Pogotowie Ratunkowe Stanisław Kwiatkowski - zdjęcie-78673Trans-Med Pogotowie Ratunkowe Stanisław Kwiatkowski - zdjęcie-78674Trans-Med Pogotowie Ratunkowe Stanisław Kwiatkowski - zdjęcie-78675Trans-Med Pogotowie Ratunkowe Stanisław Kwiatkowski - zdjęcie-78676Trans-Med Pogotowie Ratunkowe Stanisław Kwiatkowski - zdjęcie-78677Trans-Med Pogotowie Ratunkowe Stanisław Kwiatkowski - zdjęcie-78678
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług medycznych dla klientów indywidualnych, na zlecenie szpitali i przychodni, firm ubezpieczeniowych i organizatorów różnorakich imprez. 

Obecnie, posiadamy 3 karetki, którymi wykonujemy transporty medyczne na terenie Polski i całej Europy.
Klimatyzowane ambulanse wyposażone są w kompletny sprzęt karetki reanimacyjnej, niezależnie od realizacji usług specjalistycznych, podstawowych lub transportowych. Chcąc sprostać najwyższym możliwym standardom zamieniliśmy ambulanse z opcją tzw. „pływających noszy”, za sprawą których co niektórzy pacjenci cierpieli na tzw. „chorobę morską” i źle znosili podróż, na samochody z pneumatycznym zawieszeniem zapewniającym wygodny i bezpieczny transport. Staramy się, aby pacjenci nie odczuwali trudu podróży na długich dystansach, poprzez zminimalizowanie drgań przenoszonych na pacjenta z układu jezdnego. Dodatkowo, komfort i bezpieczeństwo jazdy zapewnia układ hamowania, układ antypoślizgowy etc. W celu uatrakcyjnienia czasu podróży każdy ambulans wyposażyliśmy dodatkowo w odtwarzacz DVD z katalogiem filmów i przenośną lodówkę. Zapewniamy również o solidnej i fachowej opiece personelu medycznego.

Do transportu pacjentów na badania kliniczne, po lekkich urazach i zachorowaniach oraz rodzin poszkodowanych w wypadkach dysponujemy dwoma komfortowymi limuzynami marki Mercedes Benz C Class.

Zabezpieczenie medyczne imprez wykonujemy określoną w zamówieniu liczbą ambulansów oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników. Zapewniamy obecność karetki wraz z zespołem w czasie trwania całej imprezy, oraz możliwość przetransportowania ewentualnych poszkodowanych do szpitala. Na zlecenie organizatora, jesteśmy w stanie uruchomić stacjonarny punkt medyczny, lub szpital polowy. Jednak wszystkie elementy zabezpieczenia ustalane są indywidualnie ze zleceniodawcą.

Jesteśmy gotowi sprostać wszelkim nietypowym zleceniom, zarówno w formie transportu medycznego, jak i zabezpieczenia medycznego.

Nasze atuty to:
- profesjonalne zespoły (wieloletnia praktyka w zespołach reanimacyjnych pogotowia ratunkowego)
- najwyższa jakość usług i konkurencyjne ceny (możliwość negocjacji cen)
- krótki czas realizacji zlecenia (gotowość 24h/dobę)

Postaramy się, aby nasza oferta spełniała Państwa oczekiwania.
NASZE POJAZDY 
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno