adres:
ul. Jaworowa 23
05-807 Podkowa Leśna
województwo: mazowieckie
powiat: grodziski
NIP: 5261737529
rok założenia: 1992
telefony:
kom. 606 293 291
branże:
Dom Opieki Willa Olkowo - zdjęcie-75918Dom Opieki Willa Olkowo - zdjęcie-75919Dom Opieki Willa Olkowo - zdjęcie-75920Dom Opieki Willa Olkowo - zdjęcie-75921Dom Opieki Willa Olkowo - zdjęcie-75922Dom Opieki Willa Olkowo - zdjęcie-75923
opis działalności:
Dom opieki Willa Olkowo to przytulny dom dla osób starszych mieszczący się w urokliwej podwarszawskiej miejscowości, jednocześnie blisko Warszawy, z łatwym dojazdem samochodem lub kolejką WKD. Jest to nowo utworzona placówka, znajdująca się w pięknej i cichej Podkowie Leśnej, świadcząca całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku.

Oferujemy pobyty dzienne, rekonwalescencyjne, wakacyjne, czasowe oraz pobyty na czas nieokreślony. 

W otoczeniu lasów i zieleni znajduje się piękny dom z okresu dwudziestolecia międzywojennego, w którym może zamieszkać 15 osób w komfortowych i przytulnych  jedno-, dwu- i trzyosobowych pokojach. Wychodząc naprzeciw potrzebom Pensjonariuszy, możliwe jest urządzenie pokoju własnymi meblami, dzięki czemu mogą czuć się jak u siebie w domu.

Centrum Domu jest salon połączony z jadalnią, w której poza posiłkami Mieszkańcy mogą się spotykać, spędzać czas, rozmawiać, oglądać telewizję.

Proponujemy również zajęcia manualne, zajęcia z zakresu terapii zajęciowej, ćwiczenia w samodzielnym funkcjonowaniu, spotkania integracyjne, zajęcia rehabilitacji ruchowej, wspomagające pamięć, zajęcia plastyczne, kino, spotkania z Księdzem.

Oferujemy wyżywienie w postaci pięciu posiłków dziennie, na które składają się trzy posiłki główne oraz dodatkowo drugie śniadanie i podwieczorek, z uwzględnieniem indywidualnych diet, zaleconych przez lekarza. Dodatkowo Mieszkańcy mają nieograniczony dostęp do drobnych przekąsek i napojów.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno