adres:
ul. Robotnicza 2
73-130 Dobrzany
województwo: zachodniopomorskie
powiat: stargardzki
NIP: 8541386908
telefony:
kom. 660 441 941
ISO-DACH Dariusz Jagodziński - zdjęcie-177791ISO-DACH Dariusz Jagodziński - zdjęcie-177789ISO-DACH Dariusz Jagodziński - zdjęcie-177790ISO-DACH Dariusz Jagodziński - zdjęcie-177786ISO-DACH Dariusz Jagodziński - zdjęcie-177787ISO-DACH Dariusz Jagodziński - zdjęcie-177788
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

Poddasze jest szczególnie narażone na utratę ciepła, dlatego warto zadbać o jego dokładne i profesjonalne ocieplenie wełną celulozową. Jeśli budujesz dom dla własnej rodziny, z pewnością bierzesz pod uwagę istotny czynnik, jakim jest energooszczędność budynku. W ekonomii użytkowania budynku przez wiele kolejnych lat ma to kolosalne znaczenie.

Nasze materiały zapewnią maksymalny poziom oszczędności ciepła, a także są rozwiązaniami w pełni ekologicznymi. Nawet niezamieszkaną przestrzeń poddasza warto poddać dociepleniu. Badania pokazują, że straty ciepła, które wynikają ze źle ocieplonych dachów, wynoszą nawet 30%. Docieplenie poddasza pozwala uzyskać znaczne oszczędności w ogrzewaniu domu oraz zniwelować różnego typu mostki termiczne, przez które traci się ciepło. Dzięki temu dobrze ogrzany dom zachowuje stałą temperaturę wnętrza, bez potrzeby ponoszenia dodatkowych nakładów na paliwo do pieca C.O.

Nasza firma proponuje jedną z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod ocieplenia poddasza – metodą wdmuchiwania dociepleń. Do prac izolacyjnych wykorzystujemy certyfikowaną wełnę celulozową firmy Termex
Wełna celulozowa Termex® to renomowany skandynawski produkt, który już od 30 lat jest stosowany w kraju i za granicą.
Ocieplanie poddaszy – profesjonalnie i skutecznie
Ocieplanie poddaszy wykonujemy przy pomocy wysokiej jakości maszyn, które gwarantują wysoką precyzję. To znacznie skuteczniejsza metoda niż tradycyjne ocieplanie dachów, przy którym nie da się uniknąć mostków termicznych.

Oto niekwestionowane zalety naszego materiału:

  • jest ekologiczny, nie zawiera igieł ani fenylu lub formaldehydu; posiada właściwości oddychające;
  • jako jedyna wełna celulozowa w Polsce posiada zarówno certyfikację krajową (znak B), jak i europejską (CE);
  • zapewnia szczelne wypełnienie pustek izolacyjnych dzięki technologii wdmuchiwania;
  • bardzo dobre właściwości termoizolacyjne – 0,037 W/mK, co daje lepszy efekt w stosunku do innych materiałów o podobnym współczynniku dzięki pełnemu wypełnieniu przegrody, odstępów wentylacyjnych, szczelności itp.
  • jest odporny na grzyby i pleśń; wspomaga wysuszanie konstrukcji drewnianych – dzięki temu np. w razie przecieku w dachu nie ma potrzeby wymiany całej izolacji;
  • produkt niezapalny i nie rozprzestrzeniający ognia – dzięki niskiej przepuszczalności powietrza spowalnia nagrzewanie konstrukcji;
    wełna celulozowa jest nieprzyjazna dla kun i innych gryzoni m.in. dzięki zawartości kwasu borowego oraz szczelnemu wypełnieniu przegród między krokwiowych.

W celu uzyskania szczegółów na temat oferty i metody ocieplenia dachów stosowanej przez naszą firmę zapraszamy do kontaktu.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno